Kategori | Güzellik

2013 oje modası

Bu yaz ojelerde çeşitli trendler moda.

-- Sponsorlu Bağlantılar --


Metal oje

Gümüş, altın ya da siyah ve daha farklı renkler yazın tırnak trendlerinde yer alır. Ojeyi sürdükten sonra üstüne metalik çizgiler ekleyebilirsiniz. Daha az dikkat çeken görüntü istiyorsanız, metalik renkleri sadece tırnakların uç bölümlerine sürmeyi deneyin.

Açık renk oje

Tüm kadınlar açık pembe ojeleri sever. Bu yaz diğer renklerin de açık tonları moda. Yeşilin ve mavinin açık tonları yaz oje renkleri trendleri arasında yer alıyor. Pudra rengi tırnakların daha uzun görünmesini sağlayabilir. Bunun için elin renginden bir ton açık oje sürün.

Nail art

Tırnak işlemesini kendiniz yapıyorsanız daha kolay ve uzun süre kalan biçimler seçin. Hatta ayak parmaklarınızda da tırnaklara çeşitli basit resimler çizebilirsiniz. Kontrast iki renk kullanmak da yazın oje modası arasında yer alır. Aynı rengin açık ve koyu tonlarını bir araya getirip tırnaklara sürebilirsiniz.

Nail art için küçük ve ince bir fırça satın alabilirsiniz. Bu fırçaları kozmetik ürünler satan mağazalarda bulmak mümkündür. Fırça, yaklaşık olarak eyeliner kalınlığında olmalıdır. Fırçalar asetonla rahatlıkla temizlenirler. Fırçayı ojelere sürdükten sonra tırnaklara küçük resimler çizebilirsiniz.

-- Sponsorlu Bağlantılar --

Yorum yazın

Kategoriler

Arşivler