Kategori | Moda

2013 plaj modası

Sıcaklık giderek artıyor. Baharın son günlerini yaşarken herkes güzel bir yaz tatilinin hayalini kuruyor. Tatil deyince aklımıza “deniz, güneş, kum” geliyor. İşte bu nedenle özellikle kadınlar bir telaşa kapıldılar. Malum, plajların da kendisine göre bir modası var! Yani kadınlar için bikini ve mayo alışverişi dönemi başladı. Peki bu senenin 2013 plaj modasında öne çıkan renkler ve modeller hangileri? Araştırdık ve öğrendik.

-- Sponsorlu Bağlantılar --


İşte 2013’ün plaj modası

Uçuşan pareolar, dantelli tunikler, klasik üçgen bikiniler ve vücuduna güvenenlerin tercihi olan mayokiniler… Renklerse turuncu, mavi, kırmızı ve yeşil. Yani bu yaz neredeyse gök kuşağının tüm renkleri denizle buluşacak.

Deniz sezonu yavaş yavaş açılmaya başladı. 2013 sezonu plaj modasına damgasını vuracak renkler ve modellerse usta modacılar tarafından belirlendi. 2013 Amazon yılı olarak seçildi. Dediğimiz gibi bu sezonun ana renkleri gök kuşağı tonları; kırmızı, turuncu, mavi ve yeşilin her tonu çok moda. Ama leopar desenli mayolar, zebra desenli mayokiniler ve dantelle zenginleştirilmiş modeller bu yaz sezonuna damgasını vuracak gibi gözüküyor.

Her zaman olduğu gibi en çok üçgen bikini ve mayokinilere rağbet var. Ama korseli mayolar da fazla kiloları toplayarak birçok kadının derdine derman olmakta.

Bu mayoların bikinilerin içine girmek tabii ya boğazınızı tutmaktan ya da zayıflamanın püf noktaları bilmekten geçiyor.

-- Sponsorlu Bağlantılar --

Yorum yazın

Kategoriler

Arşivler