Kategori | Alışveriş

2013 Saat Modası

Saat… Hayatımızın en önemli küçük elektronik aletlerinden biri…  Yıllardır en çok tercih edilen aksesuar unvanını elinde bulunduran saatin,saat modası her yıl değişmekte. Peki, bu yıl hangi saatler hem göze hitap edip hem de kıyafetlerimize uyum sağlıyor? Hadi gelin biraz bu konudan bahsedelim.

-- Sponsorlu Bağlantılar --


Bu yıl, geçen yıl da olduğu gibi cıvıl cıvıl, rengarenk saatler ön plana çıkıyor. Belki size göre kaba olabilir ama büyük çerçeveli saatler çok rağbet görmekte. Hele bir de saatin iç kısmı farklı renklerle, taşlarla süslenmiş ise işte o saat bu yılın moda saati. Dünyanın ünlü saat markaları bu yıl renkli, büyük ve alternatif saatler üretmeyi tercih ediyor. Ayrıca bu saatleri taktığınızda kıyafetinizle uyum sağlama konusunda sıkıntı çekmeyeceksiniz. Bunun nedeni ise kıyafet modasında da, saat modasında da açık renkler kullanılması.

Geçen senenin modası kemerli, renkli saatlerdi. Ancak bu yıl saatle ilgili devrimler yapıldı. Eski olmasından şikâyet ettiğimiz ama atmaya kıyamadığımız saatlerimizi tekrar kullanmanın zamanı geldi. Yılların emektar saatleri artık rengârenk boyanarak, altınla kaplanarak yeniden bileklerinizde yerlerini alıyor ve bu saatleri kuru kafalı, çivili, şık bilekliklerle süsleyerek senenin saat modasını yakalıyoruz.

ZAMANA UYUM SAĞLAMANIZ DİLEĞİYLE…

-- Sponsorlu Bağlantılar --

Yorum yazın

Kategoriler

Arşivler