Kategori | Kadın

2013 Saç Modası

2013 yılının sıcak yaz aylarına sayılı günler kala saçınızla ilgili radikal kararlar almanız gerekmiyor. Geçen yılın yaz aylarında kullandığımız şampanya sarısı furyası bu yıl da moda da egemenliğini sürdürecek. Bu rengi kendine yakıştıranlardan iseniz eminim doğal ve modern bir hava yakalayacaksınız.

-- Sponsorlu Bağlantılar --


sac modasıSaçına farklı bir görünüm vermek isteyenler elbet vardır. Bunun için modayı takip edenlere güzel bir haberim var. Saçlarımıza sık sık yaptırdığımız gölge attırma işlemi bu yıl da çok moda. Fakat şöyle bir durum var ki bu yıl attıracağımız bu gölge farklı renkler içermeli. Hangi renkleri uygulamanız gerektiği sorusuna şöyle cevap vereyim. Hemen hemen tüm renklerin kullanıldığı bu yılda rengarenk giyinip kuşanmanın tasarımcılar tarafından moda haline getirilmesiyle durumun saçlara yansıması paralellik gösteriyor. Buradan anlayacağımız üzere saça atılacak gölge renkleri yazın sıcaklığına dokunan turuncu, kırmızı, pembe, mor, mavi gibi renkler olmalı.

Dalgalı saçlara sahip bayanların, saçlarına imaj vermekte zorlandıkları bilinen bir gerçek. Lakin özellikle bu yıl bunu sorun etmesinler. Dalgalı saça sahip bayanların bu yıl saçlarını dağıtmaları moda olacak. Bu dağınıklığa doğal bir görünüm katıldığında da modaya ayak uydurulmuş olacak. Doğallığı ise jöle, sprey gibi saç şekillendiriciler İle yakalamak mümkün fakat sertleştirme oranı en az olanı, saçı nemli gösteren şekillendiricileri kullanmanız gerekmekte.

-- Sponsorlu Bağlantılar --

Yorum yazın

Kategoriler

Arşivler