Kategori | Astroloji

3 haziran 2013 günlük burç yorumları

Koç – Yıldızlar günün birinci yarısında olağanüstü herhangi adım atmamayı tavsiye ediyor. Aksi takdirde başarılardan uzak kalacaksınız. Sonraki saatlerde ise bir sürprizle karşılaşma ihtimaliniz var.

-- Sponsorlu Bağlantılar --


Boğa – Yıldızların dizgini enerjinizi daha çok faaliyet yönüne yöneltmeyi tavsiye ediyor. Karşılıklı ilişkilerde ise yeteri kadar dikkatli olmalısınız. Çılgınlık yapmayın.

İkizler – Aşırı derecede başarılı gündür. Düşündüğünüz planların çoğunluğuna erişeceksiniz. İlginç teklifler, kişisel bütçede artış moralinizi artıracak. Ama en ufak detayları bile gözden kaçırmayın.

Yengeç – Şanslı gününüzdesiniz. Bir şeylere gayret ederken her an rabbimizi başınız üzerinde hissedin. Sadece bu durumda kendinizi mutlu hissedeceksiniz.

Aslan – Önünüzü kesen engelleri aşmak için fırsat kazanacaksınız. Artı aşk hayatınızda sürprizlerle rastlayacaksınız. Yolculuğa çıkmak, iş sohbetleri yapmak ise tavsiye edilmez.

Başak – umut verici işler yapmak istiyorsanız, vakit kaybetmeyin. Saat 11 den başlayarak paralel şekilde aktiflik gösterin. Kararlarınıza kesin olsanız, asla kaybetmeyeceksiniz.

Terazi – Maddi sorunlarınızın artmasına rağmen temel gücünüzü aşka doğru yöneltin. Size ihtiyaç duyanlar hoş bir sözünüzle de yetinmesini bilirler. Yolculuğa çıkmayın.

Akrep – Kahvaltıya kadar başarılı bir zaman geçireceksiniz. Hatta uzun zamandır beklediğiniz bir teklif de alabilirsiniz. Böyle bir fırsatı her an bekleyin. Yaklaşık saat 15 den sonra ise dikkatinizi arttırın.

Yay – Karşılıklı iletişimde bulunduğunuz herkese ciddi davranın. Enerjinizi dedikodu veya saçma sohbetlerle kaybetmeyin. İlçelere gidip dinlenmenin tam zamanı.

Oğlak – İlginç bir gün yaşayacağınız tahmin edilmektedir. Eğer mümkünse işle az meşgul olun. Çünkü iş dışında daha çok başarılı olmanız mümkündür.

Kova – Başlıca çalışmalara saat 12’den sonra başlayınız. Çünkü önceki saatler biraz çalkantılı geçebilir. Bugün etkili ve değerli insanlarla görüşme yapmak size verimli gelecek.

Balık – Maalesef bugün tartışmalı geçeceğe benziyor. Özellikle de saat 14-17 aralığı moraliniz bozulabilir. Kendinizi kontrol altına alıp tepkisiz kalmaya çalışın.

-- Sponsorlu Bağlantılar --

Yorum yazın

Kategoriler

Arşivler