Kategori | Astroloji

Akrep Burcunun Özellikleri

Pluton ve Mars gezegenlerince yönetilen Akrep, sabit bir burçtur. Bu takımyıldız, aniden serbest bırakılan büyük bir enerji yaratır. Akrepler aşırılıkların insanlarıdır ve daima uç noktalarda yer alırlar. Akrep burcunun olumsuzluklarından biri de, onun Terminatör’ı aratmayacak bir yıkıcı ve yok edici olmasında gizlidir. Ona, güç gerektiren her arenada rastlayabilirsiniz. O, iyi bir dedektif, mafya babası ya da devlet başkanı olabilir. Sert, iradeli, tuttuğunu kopartan ve genellikle çekinilecek insanlardır. Çok zeki ve çok cesurdurlar. Güce taparlar, kendi güçlerinin de bilincindedirler. Akrepler Su burcu olmalarının verdiği nitelikler dolayısıyla, genellikle duyguları tarafından motive edilirler. Bu nedenle, onları arzularından vazgeçirmek hiç de kolay değildir. Belirgin bir kendini yenileme ve dönüşüm sergilerler ve bu onların en kötü durumlardan bile yara almadan kurtulmalarını sağlar ki, Zodyak’ın hiçbir burcunda bu özellik yoktur. Kendi sınırlarını denemek için, zor işlere atılmaktan hoşlanırlar. Eğer zihinleri kendi egoistçe hırsları tarafından yönetilirse, çevrelerine büyük zararlar verebilecek potansiyele sahiptirler. Yeteneklerini istedikleri gibi, seçimine göre olumlu ya da olumsuz yönde kullanırlar. Bu, başkalarını desteklemek, yardımcı olmak ya da zarar vermek biçiminde olabilir. Yenilgileri kabullenmekte güçlük çekerler. Kasım doğumlular, gerçek ve insanı irkilten bir tedavicidirler. Yaralara onlar kadar ustalıkla, acımadan ve korkusuzca parmak basan hiç kimse yoktur.

-- Sponsorlu Bağlantılar --


akrep burcu

Nedendir bilinmez, saplantı derecesinde, olayları deşifre etmek, işin içyüzünü ortaya dökmek isterler. Buna karşın, her zaman kendi gizleri ve sırları vardır. Çevrelerine yüzeysel bakmaz, işin kökenine inmeye çalışırlar. Yalanlar ve eksik gerçekler, onları kızdırır. Eğer bunun sonucunda kendi başarıları tehdit altındaysa, dürüstlükten uzaklaşan böylesi bir tavıra karşı kayıtsız kalamazlar.

Yoğun, gizemli, tutkulu ve ihtiraslıdır. Ruhun karanlık güçlerine ulaşmaya eğilimlidir. Akreplerin merhametine sığınırsanız, tutkulu duygularını da göz önünde bulundurmalısınız. İhtiraslarının, yaşamlarında önemli bir rolü vardır. Aşkta mutluluğu yakalamak istiyorlarsa, kıskançlıklarını bir yana bırakmayı öğrenmeleri gereklidir. Yaşamın her alanında olduğu gibi aşkta da, derin yaraları çabucak iyileştirir ve bir sonraki macera için hazır hale gelirler. Sınırları yıkmak, engelleri ortadan kaldırmak ve tabuları kırmak isterler.Sonsuz yaşamın döngülerine olan inançları, ölüm korkularını siler atar.

-- Sponsorlu Bağlantılar --

Yorum yazın

Kategoriler

Arşivler