Kategori | Sinema, TV

Alacakaranlık Tutulma Victoria karakteri

Alacakaranlık Efsanesi Tutulma 2008 yılında başlayan Alacakaranlık serisinin 3. filmi olarak izleyicilerinin beğenisini kazandı. David Slade’in yönetmenliğini yaptığı Alacakaranlık Tutulma filminde Kristen Stewart, Robert Pattinson, Taylor Lautner, Ashley Greene, Jackson Rathbone gibi isimler oyuncu kadrosunda yer aldı.

-- Sponsorlu Bağlantılar --


Victoria Alacakaranlık Tutulma’daki üç göçebe vampirden biridir. Kızıl saçlı bir vampir olan Victoria James’in klanına ait üyelerden biridir. Alacakaranlığın ilk kitabında da yer alan Victoria daha önceki bölümde arka planda kaldı. Önceki bölümde sevgilisi ve klanın lideri olan James’e Bella’yı öldürmesinde yardım etmiştir. Fakat James ölür ve Victoria Edward Cullen’dan intikam almaya karar verir. İntikam planı şöyledir; Bella’yı öldürerek Edward’a tıpkı kendisi gibi acı çektirmek istemektedir.

victoria

Victoria bu amaçla Seattle’da insanları vampirlere dönüştürerek yeni doğanlar ordusu oluşturur. Olağan üstü kendini koruma yeteneğine sahip olan Victoria Bella için geri döner…

bryce dallas howard victoria

Alacakaranlık Tutulma’da Victoria karakterini oynayan oyuncunun adı Bryce Dallas Howard.

Bryce Dallas Howard Hakkında

Bryce Dallas Howard 1981 Los Angeles, California doğumlu Amerikalı oyuncudur. Aynı zamanda Spider-Man 3 filminde Gwen Stacy karakteri ile bilinmektedir.

bruce dallas howard

Babası yönetmen annesi yazar olan Bryce Dallas Howard 2006 yılında oyuncu Seth Gabel ile evlenmiştir. Alacakaranlık Efsanesi Tutulma’dan sonra Hereafter filminde Melanie karakterini canlandırmıştır.

-- Sponsorlu Bağlantılar --

Yorum yazın

Kategoriler

Arşivler