Kategori | Dizi Karakterleri, TV

Aramızda Kalsın Aybars

Aramızda Kalsın dizisinin çocuk oyuncularından birisi olan Aybars Kartal Özson, 18 Mayıs 2008 tarihinde İstanbul’un Üsküdar ilçesinde dünyaya geldi. Dizinin başlıca karakterlerinden bri olan Yadigâr’ın küçük oğlunu canlandıran Aybars, daha ilk bölümde sevimliliği ve sarı saçları ile izleyicinin beğenisini kazandı.

-- Sponsorlu Bağlantılar --


Aslında daha önce de çeşitli projelerde gördüğümüz bir isim Aybars. Ailesi tarafından ajansa kaydettirildikten sonra bir reklam filminde yer alan sevimli oyuncu, henüz 3 yaşındayken, dönemin sevilen dizisi Bir Çocuk Sevdim dizisinde rol almıştı.

Aybars-Bir-cocuk-sevdim

Aybars Bir çocuk sevdim dizisinde

Sonrasında ise Türk televizyon tarihinin en çok konuşulan ve en iddialı yapımlarından birisi olan Muhteşem Yüzyıl dizisinde bir dönem Şehzade Cihangir’i canlandıran Aybars Kartal Özson, şimdilerde Aramızda Kalsın Yunus olarak tanınıyor.

Muhteşem Yüzyıl Cihangir

Aybars Muhteşem Yüzyıl Dizisinde

2009 yılında Milupa Aptamil reklamlarında rol aldıktan sonra televizyon kapıları Aybars için açıldı. Henüz küçük yaşına rağmen, oldukça başarılı bir oyunculuk performansı sergileyen küçük oyuncu, ileride daha birçok projede karşımıza çıkacak gibi görünüyor. Benzerliğinden dolayı sık sık Özgür Ege Nalcı ile de karıştırılmaktadır.

Aybars Kartal Özson

Aybars Aramızda Kalsın Dizisinde

Ailesi Bulgaristan göçmeni olan Aybars Kartal Özson, Aramızda Kalsın dizisinde de oyunculuğunun yanı sıra sevimliliği ile de dikkat çekiyor. Türk televizyonlarında bugüne kadar birçok çocuk oyuncu gördük, ancak Aybars, televizyonda gelecek vaat eden çocuklardan biri ve ileride daha farklı rollerde de karşımıza çıkacak gibi görünüyor. Reklam filmi ile başlayan oyunculuk serüveni, ardından dizileri de beraberinde getirdi. İlerleyen yıllarda ise sevimli oyuncu daha farklı projelerde, belki de sinema filmlerinde rol alabilir.

-- Sponsorlu Bağlantılar --

Yorum yazın

Kategoriler

Arşivler