Kategori | Dizi Karakterleri, TV

Aramızda Kalsın Yaren

Aile, dram ve aşk türlerinde her hafta Perşembe akşamları izleyici ile buluşan Aramızda Kalsın dizisi, birçok usta oyuncuyu buluşturuyor. Başrollerinde Gökçe Bahadır, Uğur Yücel, Binnur Kaya ve Caner Cindoruk gibi isimleri bir araya getiren Aramızda Kalsın dizisinde, genç ve yetenekli oyuncular da yer alıyor. Tabi dizide çocuk oyuncular da başarılı performansları ile izleyicinin beğenisini kazanıyorlar. Dizide yer alan çocuk oyunculardan biri de Melis Mutluç. 2003 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Mutluç, daha 3.5 yaşındayken İstiklal Marşı’nı ezbere okuması ile dikkat çekmişti. 2008 yılında ajansa kaydolduktan sonra Yol Arkadaşım dizisinde rol alan sevimli oyuncu için oyunculuk kariyeri de başlamış oldu.

-- Sponsorlu Bağlantılar --


Yaren

Aramızda kalsın Yaren rolünde Melis Mutluç

Geçtiğimiz ay vizyona giren Benim Dünyam filminde Beren Saat’in canlandırdığı karakterin çocukluğunu canlandıran ve oldukça da başarılı bir performans sergileyen Melis Mutluç, şu sıralar Aramızda Kalsın Yaren olarak izleyici ile buluşuyor. Dizide Yadigar’in kızı olan Yaren, akıllı ve bir o kadar da sevimli bir kız. Babasını özleyen Yaren, ilerleyen bölümlerde bir şeyler karıştıracak gibi görünüyor.

Kızı Yaren’in babasına haber verdiğini düşünen Yadigar, bunun üstüne kızını azarlar. Ancak Yaren Gaziantep’e, yani babasının yanına dönmeye kararlıdır. Evden kaçan Yaren, yaşına göre oldukça akıllı bir kızdır. Evi terk ettiği sırada tüm aile seferber olur. Otogarda Yaren’i bulmaya giden Yadigar ve Civan, otobüste onu bulamazlar. Ancak daha sonra korkan ve ağlamaya başlayan Yaren, dayanamayıp annesini arar. Yadigar kızına kavuşunca tüm aile rahat bir nefes alır.

-- Sponsorlu Bağlantılar --

Yorum yazın

Kategoriler

Arşivler