Kategori | Dizi Karakterleri, TV

Aşk Dizisi Azra Karakteri

Türkiye’nin en genç ve en çok kazanan oyuncuları listesinde ilk sıralarda yer alan genç oyuncu Hazal Kaya, kariyerinde ilk kez Kampüsistan dizisinde gösterdiği performansı ile yıldızı parlamıştı. Daha sonra Türk televizyon tarihinin en önemli yapımlarından birisi olan Aşk-ı Memnu dizisinde canlandırdığı Nihal karakter ile kariyer basamaklarını hızla tırmanan Hazal Kaya, kariyerinin zirvesine, Adını Feriha Koydum ile çıktı. Burada Feriha karakterine hayat veren güzel oyuncu, bu dizi ile oyunculuğunu geliştirdi. Sonrasında bir dönem dizisinde rol alsa da dizi uzun ömürlü olmadı ve ne yazık ki reyting kurbanı oldu.

-- Sponsorlu Bağlantılar --


Azra

A.Ş.K dizisi Azra

Yeni sezonda A.Ş.K dizisi ile ekranlara geri dönüş yapan Hazal Kaya, canlandırdığı Azra karakteri ile Feriha’nın tam tersi bir karaktere hayat veriyor. Bu kez aşkı uğruna kimi üzdüğü ne yaptığını pek düşünmeyen bir kadını canlandıran Hazal Kaya, geçtiğimiz aylarda aldığı kilolardan kurtulmasıyla da baya bir dikkat çekti. Şimdilerde iğne ipliğe dönen güzel oyuncu, dizide Kerem’le aşk yaşıyordu. Ancak Kerem Şebnem’le evlenmek zorunda kalınca, Azra Kerem’in Şebnem’e aşık olmasından korktu.

Şimdilerde Can karakteri’nin Azra’ya olan ilgisi izleyicinin gözünden kaçmıyor. İlerleyen bölümlerde Azra, sırf Kerem’e inat, Şebnem’in abisi Can ile aşk yaşayacak gibi görünüyor. Hatta belki gerçekten de ona aşık olabilir. Dizide konunun yanında dikkat çeken bir şey varsa, o da başrol oyuncuların başarılı performansı ve Hazal Kaya’nın güzelliği oluyor.

-- Sponsorlu Bağlantılar --

Yorum yazın

Kategoriler

Arşivler