Kategori | Astroloji

Aslan Burcunun Özellikleri

Yaşam kaynağımız Güneş’in etkisindeki Aslanlar, sevgi ve cazibeyle cömertçe donatılmışlardır ve bunu çevrelerindekilere de dağıtmaktan hoşlanırlar. Ağustos doğumlular ayrıcalıklı bir durumda bulunmaktan hoşlanırlar. İnsanlar üzerinde kalıcı bir izlenim bırakmak hoşlarına gider. Biraz dikkatli bakarsanız Aslanlardaki asalet, yaşama sevgisi ve güvenilirliği fark edeceksiniz. Aslanları pırıltılarından, taktıkları altın, pırlanta ve elmaslardan, giydikleri ipeklerden tanıyabilirsiniz. Çünkü, her zaman her şeyin en iyisini arzularlar. Narsist, kibirli ve megoloman gibi görünebilirler. Ama onların gerçekten de bir kral ya da kraliçe olduklarını unutmamalısınız. Lüks kavramının doğuşunun, Aslan burcuyla bağlantılı olması çok muhtemel. Gösterişten bu denli hoşlanan ve lüksün tadını onlar kadar iyi çıkartan, başka bir Zodyak burcu yoktur. Aslanların ışıltılarının kaynağı, cömertlikleridir. Cömertlikleriyle, çevrelerinde hayran kitleleri toplar ve alkışlanmak uğruna neleri var neleri yoksa saçarlar. Onların cömertliklerinden, sergiledikleri asil ve vakur tavırlarından etkilenmemenize imkan yoktur. İnsanlar üzerinde istedikleri etkiyi yaratmakta ustadırlar. Kendilerinden ve yeteneklerinden emindirler ve bunların fark edilmesini şiddetle arzularlar. Yarattıkları ilgi, görmezden gelinemez. Gerektiğinde sığ ve basit görünüp, kreatif potansiyellerini değerlendirirler.

-- Sponsorlu Bağlantılar --


Bir Aslan için hiçbir şey, kendi iç dünyasından daha önemli değildir. Kendilerine hakim olup, başka insanların olayları daha farklı gördükleri kabul etmekte güçlük çekerler. Bazen çevrelerindeki insanların ihtiyaçlarını fark edemezler.

aslan burcu

Geniş kapsamlı organizasyon ve planlamada da onlar kadar iyisini bulmanız neredeyse imkansızdır. Sıradan işlerle ilgilenmez, onurlu ve gurur verici faaliyetlerde bulunmak isterler. Aslan burcu doğumlular bir sahne olarak gördükleri yaşamda hak ettikleri rolü alma şansını elde ederlerse, en muhteşem oyunu ve kimsenin ulaşamayacağı bir sanat gücünü sergileyeceklerdir. Üstelik sadece bununla yetinmeyip, çevrelerinde bulunanları da teşvik ve motive edeceklerdir. Yaratıcı güçleri, durum değerlendirme yetenekleri, özgüvenleri ve iyimserlikleriyle, bunu başarmak onlar için hiç de zor olmayacaktır. Güçlü yapıları ve büyük idealleri, genellikle yaşamda başarıya ulaşmalarını sağlar. Onu basmakalıp ve objektif bakıştan uzak biri olarak görebilirsiniz. Ama onun bir veliaht olduğunu unutmamalısınız. Ayrıca, bu lutüfkar insanı eleştirmeye kalkmamalısınız. Onun özeleştiriden bile haberdar olmadığını unutmamalısınız. Sadece, ona önemli olduğunu hissettirmelisiniz. Yani o eleştiri değil, iltifaattan hoşlanır. Bazen fazlasıyla usandırıcı olabilecek patron rollerine karşın, Aslan kadar candan, yardımsever, şakacı, neşeli, dürüst ve tutkulu birini bulmanız güçtür.

-- Sponsorlu Bağlantılar --

Yorum yazın

Kategoriler

Arşivler