Kategori | Spor

Aykut Kocaman istifa edecek mi?

NTVSPOR’dan yansıyan habere göre, Fenerbahçe’nın Teknik Direktörü Aykut Kocaman istifa etmek istediğini yönetime bildirdi.

-- Sponsorlu Bağlantılar --


Yönetimden haber bekliyor.

Aykut Kocaman daha önce geçtiğimiz 22 Aralık’ta bir kez istifa etmiş, fakat yönetim kabul etmemişti.

Salı günü yapılan yönetim kurulu toplantısından önce Aykut Kocaman Aziz Yıldırım ve diğer yöneticilerle görüştü. Kocaman ve Yıldırım arasında nedeni bilinmeyen bir gerginlik yaşandı. Bunun üzerine teknik direktör: “Artık yoruldum, bırakıyorum” – dedi.

Karardan önce Şampiyonlar Ligi finalini izlemeye giden Aykut Kocaman’ın burada Aziz Yıldırım’ın küs olduğu kardeşi Ali Yıldırım ile görüşmesi başkanın sinirlenmesine neden oldu.

Daha sonra ikisi arasında görüş ayrılığı ortaya çıktı ve bundan dolayı Aykut Kocaman’ın teknik direktörlük görevini terk ettiği öğrenildi.

Bu arada Başkan, kendi kardeşi Ali Yıldırım’ın da görevinden istifa etmesini istedi. Bugün yapılacak görüşmeler sonucunda duruma açıklık getirilecek.

Araya Fenerbahçe’lı büyüklerin de girerek kararı geri alması ile ilgili görüşmelerin yapılacağı bildirildi. Aykur Kocaman’ın kararını değiştirirp değiştirmeyeceği herkesin ilgi alanında.

-- Sponsorlu Bağlantılar --

Yorum yazın

Kategoriler

Arşivler