Kategori | Dizi Haberleri, TV

Aylin öldü mü? Sana bir sır vereceğim

Sana bir sır vereceğim dizisinin yayınlanan yeni fragmanı izleyicileri çok büyük merakta bıraktı. Aylin geçen bölümün sonunda kolonun altında kalmıştı. Tilki ve Savaş onu çıkarmak için çok mücadele vermiş ama başaramamışlardı. Sonunda Savaş Tilki’yi bayıltarak oradan uzaklaştırmak zorunda kalmıştı.

-- Sponsorlu Bağlantılar --


İçeride kalan Aylin’in sonunun ne olduğu henüz bilinmiyor. Aylin’in öldüğünü düşünen Tilki onsuz yaşamak istemiyor. Sürekli başını belaya sokarak hayattan elini eteğini çekmeye hazırlanıyor. Bu şekilde Aylin’e kavuşacağını düşünüyor.

deniz

Deniz

Beklenmedik bir anda karşısına yeni kız Deniz çıkıyor. Ve Deniz “Aylin ölmedi” diyerek Tilki’ye tehlikeli bir teklif sunuyor….

Yeni dahil olan Deniz’in de yer aldığı bölümü bu hafta izleyeceğiz. Aylin öldü mü yaşıyor mu? yeni bölümlerde ortaya çıkacak.

-- Sponsorlu Bağlantılar --

“Aylin öldü mü? Sana bir sır vereceğim” yorumları: 9 Yorum

 1. pelin dedi ki:

  sana bir sır vereceğim stikırlarını nereden bulabilirim bilen varsa lütfen söylesin

 2. pelin dedi ki:

  aylin ölmez bu ancak dizinin finalinde olabilir o deniz de tilkiye aşık olursa dizinin keyfi çıkmaz ha ama kanka olsalar süper olur valla dizi rekor kırar büyük abi de ölsün artık ya böyle sıkıcı oluyo

 3. beyza dedi ki:

  tilki yeni gelen yani denize aşık olmaz ama kız aşık olabilir

 4. beyza dedi ki:

  aylin ölürse ben filimi bidaha izlemem işşalla aylin ölmez aminnnnnn

 5. mehtap dedi ki:

  aylin ölmeyecektir.bunun doğru olduğuna da inanmak istiyorum.aksi takdirde değil dizi fox bile izlenmez

 6. mehtap dedi ki:

  eğr aylin ölürse bu dizi izlenmez.aylin ölürse değil dizi fox bile artık izlenmez.bence aylin ölmedi.bunun doğru olduğuna da inanmak istiyorum.umarım doğrudur.ayrıca inşallah o yeni gelen kız tilkiye aşık olmaz.bunu tüm sbsv izleyicilerine yapamazsınız.

Trackback/Pingback


Yorum yazın

Kategoriler

Arşivler