Kategori | Diziler, TV

Babam sınıfta kaldı oyuncuları

Fox ekranlarının güldüren dizisi Babam sınıfta kaldı Pazar akşamları izleyicileri ile buluşmaya devam ediyor. Kahkahanın adresi babam sınıfta kaldı dizisinin oyuncularının kimler olduğuna bu yazımızda yer vereceğiz.

-- Sponsorlu Bağlantılar --


Erman Yılmaz – Cem Davran

babam sınıfta kaldı erman

Cem Davran 1964 İstanbul doğumludur. Dizi ve sinema oyuncusu ve sunucudur. Çok sayıda projede oynamıştır. Televizyon seyircisi tarafından Ruhsar dizisinde oynadığı Mazhar karakteri ile bilinmeye başlamıştır. İzmir Çetesi ve Bizim Okul son dönemde oynadığı dizilerdendir.

Çiğdem Akbulut – Defne Samyeli

babam sınıfta kaldı çiğdem

Defne Samyeli 1972 istanbul doğumludur. 1991 yılında katıldığı güzellik yarışmasında 3. oldu. Kariyerine habercilikle devam etmiştir. Defne Samyeli’nin 4 Temmuz 1994 tarihli “Tek Başına” isimli bir albümü de bulunmaktadır.

Yağmur Yılmaz – Melis Tüzüngüç

babam sınıfta kaldı yağmur gerçek adı

Melis Tüzüngüç 1994 İstanbul doğumludur. Yıldız masalı ve Harem dizilerinde rol almıştır. 1,65 boyunda, kahverengi saçlı ve 45 kilo ağırlığında terazi burcundadır.

Nazım Zeyrek – Mesut Yar

babam sınıfta kaldı nazım kim

Mesut Yar 1966 İstanbul doğumludur. Kariyerine gazetecilikle başlamış daha sonra ulusal kanallarda yapımcılık, sunuculuk ve anchormanlik yapmıştır. Çeşitli hikâye, şiir, ve roportaj kitapları yayınlanan Mesut Yar ayrıca program sunuculuğu ve köşe yazarlığı yapmıştır.

Kaan Aral – Çağrı Çıtanak

babam sınıfta kaldı kaan gerçek adı

Çağrı Çıtanak 1990 Hatay doğumludur. Oynadığı diğer diziler Benim İçin Üzülme, Kayıp Şehir, Suskunlar, Bizim yenge, Mazi Kalbimde Yaradır, Kavak yelleri, Küçük Sırlar, Asi

Buse Gergin – Bengi İdil Uras

babam sınıfta kaldı buse gerçek adı

Bengi İdil Uras 1989 İstanbul doğumludur. Oyunculuk alanında eğitim almıştır. 1.78 boyunda ve 53 kilo ağırlığındadır. ilk oyunculuk deneyimi olarak Babam sınıfta kaldı dizisinde Buse karakterini canlandırmaktadır.

Asiye Fındıkçıoğlu – Nihan Tarhan

babam sınıfta kaldı Asiye kim

Nihan Tarhan 1986 Bursa doğumludur. Başkent İletişim Bilimleri Akademisinde Temel Oyunculuk ve Diksiyon; ardından da Ekol Drama’da Kamera Önü Oyunculuk eğitimi almıştır. 1,57 m boyunda ve 45 kg ağırlığındadır. Daha önce Markofoni, Akbank, Rocco şeker ve Molped reklamlarında oynamıştır.

Yazgan – Ali Biçim

babam sınıfta kaldı yazgan kim

1987’de doğmuştur. Beykent Üniversitesi’nde Oyunculuk eğitimi almıştır. “Just pide” isimli video ile popüler olduktan sonra Okan Bayülgen’in ekibine katılan Ali Biçim’in, geniş bir hayran kitlesi bulunmaktadır.

Tahsin Ovalı – Emrah Özdilek

babam sınıfta kaldı tahsin kim

1987 Sinop doğumludur. Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Bölümü’nü bitirmiştir. Oynadığı diziler: Arka sıradakiler (Ökkeş Karagülle), Unutma beni (İsmet), Yerden yüksek (Dombili), Öğretmen Kemal, Tövbeler tövbesi (Vedat), Annem uyurken (Deli)

Desperado – Osman Burak Temir

babam sınıfta kaldı Desperado kimdir

1988 İstanbul doğumludur. Mankenlik ve oyunculuk yapmaktadır. Daha önce Pis yedili ve Burası Osmanlı projelerinde rol almıştır.

-- Sponsorlu Bağlantılar --

“Babam sınıfta kaldı oyuncuları” yorumları: 1 Yorum

  1. sinem özkan dedi ki:

    çok güzel bir oyuncuları var yavvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv

Trackback/Pingback


Yorum yazın

Kategoriler

Arşivler