Kategori | Astroloji

Balık Burcunun Özellikleri

Balık burcunu iki balık sembolize eder. Bunlardan biri ruhu, diğeri de kişiliği simgeler. Bu, birbirine bağlanmayı anlatmaktadır. Bu iki balığı sıkı sıkıya beraber tutmak ve ayırmamak gereklidir. Neptün gezegenin tarafından yönetilen Balık, Su grubu burçları içinde en pasif olanıdır. İçgüdüsel ve pasif davranma eğilimi, tıpı bukalemun gibi bulunduğu yerin rengini almasına, her kaba sığmasına ve arzuların peşinden sürüklenmesine yol açabilir. Duyarlı, sempatik ve anlayışlıdırlar. Dünya pek çok Balık için, acıdan ve ıstıraptan oluşmuş bir kaostur. Kararsızlık, onların doğalarında vardır. Sık sık yoğun duyguları nedeniyle bitkin düşerler. Bazı şeyleri, düşünmeden affederler. Fiziksel gayretten ya da sportif aktivitelerden kaçınırlar. Haleti ruhiyeleri, toz pembe iyimserlikten kapkara kötümserliğe dek gidebilir. Düşüncelerine dizgin vurmak, hayal kuramamak, onları mutsuz eder. Genellikle kendilerini güvensiz hissetseler de, bir anda bir ferahlama duyabilirler; ıstırap, acı ve keder geride kalır. Neptün’ün verdiği büyük duyarlılık, birkaç espriden incinmelerine neden olabilir.

-- Sponsorlu Bağlantılar --


balik burcu

Balık insanı, bazen sorunları gerçekten aramakta ve üzülmek için çabalamaktadır. Genellikle içgüdülerini dinleyerek, problemlerin ve güçlüklerin üstesinden gelirler. Gönüllü olarak pek çok aktivite düzenler, korkunç bir tempoyla çalışır, üstelik çıkan masrafları da kendileri karşılarlar. Balık, Tanrı’nın emrinde çalışmaktan hoşnut rahip ve rahibelerin, büyük barışçıların, ruhsal danışmanlar ve sanatçıların burcudur. güncel blog Zaman zaman şarabın ruhunu kutsal ruhla karıştırsalar da, insanlara gösterdikleri sevgi ve şefkatin birazını kendilerine de göstererek, güçlüklerin üstesinden gelebilirler.

Mart doğumlular, ruhsal deneyimler yaşamak, fizikötesi dünyalarda yolculuklara çıkmak isterler. Bunun sonucunda, hayalgüçlerini harekete geçirerek ve derin sezgilerinden yararlanarak, adeta bir hapishane olarak gördükleri bedenin sınırlarından kurtulmakta güçlük çekmezler. Dünyasal hiçbir şeyi önemsememezler, tamamen ruhanidirler. Dolayısıyla yardım ve özveri gerektiğinde, gidilecek adres bellidir. Düşkünleri, muhtaçları ya da zor durumda bulunanları, yargılamadan dinleyecek ve sınırsız bir biçimde yardım edecek olan Balık insanıdır. Onun tek sorunu, sık sık terk ettiği bedenine döndünde, gerçek kimliğini bulamamasıdır. Kendinden önce başkalarını düşünen bu hassas insanın sezgilerine güvenmelisiniz. Sınırsız bir empatisi, kendini adama yeteneği ve derin bir anlayışı vardır. Büyüleyici, baştan çıkartıcı, duygusal ve zariftir. Sevgisi, insanı tümüyle sarıp sarmalar. Sınır koymasını bilemediği için, çok kolay kandırılabilir.

-- Sponsorlu Bağlantılar --

“Balık Burcunun Özellikleri” yorumları: 1 Yorum

  1. RuLeT dedi ki:

    Baya özellikleri uyuyor bana bazıları uymuyor. Mesela sınır koymasını bilirim ve beni kolay kandırılmak gibi hayallere kapılmasınlar 😀

Trackback/Pingback


Yorum yazın

Kategoriler

Arşivler