Kategori | Astroloji

Başak Burcunun Özellikleri

Bir Toprak grubu burcu olan Başak insanları, her şeyden önce profesyonel işlerini ve kariyerlerini düşünürler. Merkür tarafından yönetilen Başak, en gerçekçi burçtur ve hemen pratiğe geçirilebilecek bilginin peşindedir. Rasyonelliğe ve pozitif bilimlere körü körüne bağlıdırlar. İşlerini sever, çalışmaktan hoşlanır, sorumluluklarını yerine getirmek isterler. Pratik yetenekleri, sıkı ve kararlı çalışmalarıyla bağlantılı olarak ortaya çıkar. Minimum çabayla, maksimum fayda elde ederler. Başakların ayrıntılara olan düşkünlükleri, dikkatle ve hassasiyetle çalışmalarını sağlar. Çevrelerini çok dikkatli analiz ederler ve bu nedenle detaylar içinde kaybolup, bütünü kaybetmeleri olasılığı vardır. Ayrıntılara düşkünlükleri, kendilerini yeterince geliştirememelerine neden olur. Hoşgörülü olmayı da öğrenmeleri gereklidir.

-- Sponsorlu Bağlantılar --


başak burcu

İşlerine çok fazla önem vermeleri nedeniyle, yaşamın güzel yanlarını fark edemeyebilirler. Düzensizlik ve dağınıklık, onları çevrelerini düzenleme duygusuna iter. Gerek kişisel gerek ev temizliği konusunda çok titizdirler. Aslına bakacak olursanız, onların düzenlilikleri tartışılır. Başaklar daha çok kaosla savaşırlar. Kimseye güvenemez, işleri kendileri kadar mükemmel bir biçimde kimsenin yapamayacağına inanır ve kılı kırk yararak çalışırlar. Başak burcu sağlığı simgeler. Ne yediklerine çok dikkat eder ve sağlıklarıyla ilgilenirler. İyi bir aşçı olabilirler ama, yemeğin lezzetinden çok içeriğiyle ilgilenirler. Şüphe ve kaygılarıyla kendilerini tüketmemeye dikkat etmelidirler. Başak burcu ve toprak arasındaki bağlar, Eylül doğumluların maddi zenginliklere ve onların getirecekleri konfora değer vermelerini açıklar. Alışveriş yaparken, kaliteli olandan yana tercihlerini kullanırlar.

Dikkatli, mesafeli, ciddi, temiz ve saftırlar. Sevme ve kendini adama yetenekleri, pratik çıkarlara dayanır. Çekingen görünümleri nedeniyle, duygusal ilişkileri başlatmakta zorlanırlar. Bunun gerçek nedeni, yüksek bilinç düzeyleridir. Endişeli biri olarak, zihinleri kriz anlarında fazla aktiftir ve bu nedenle, rahat, huzur göremezler bir türlü. En küçük bir ayrıntıyı bile kusursuz yapma huyları, diğer büyük faktörlere karşı gözlerini köreltebilir. Bir kere sevdiklerindeyse, gözlerini kırpmadan kendilerini ilişkilerine adarlar.

Eylül doğumlular hesaplarla uğraşabilir, ayrıntıları planlayabilir ve paratik yaklaşımlarıyla işleri mükemmel bir biçimde tamamlayabilirler; ama, kariyer basamaklarını tırmanmaya pek hevesli değildirler. Belki işlerin tamamını, belki de en sıkıcı ve zor kısımlarını yapacaklardır ama, kendilerinin ikinci insan olarak görüp, zirveyi Aslan ve Oğlaklara bırakabilirler. Kapalı kapılar ardında çalışmayı ve diğer insanlara hizmet etmeyi severler.

-- Sponsorlu Bağlantılar --

Yorum yazın

Kategoriler

Arşivler