Kategori | Diziler, TV

Benim hala umudum var gerçek isimleri

Star TV ekranlarında Perşembe akşamları yayınlanan “Benim hala umudum var” dizisi izleyiciler tarafından ilgi ile izlenmektedir. Dizinin oyuncu kadrosu merak edilenler arasında. Bu yazıda Benim hala umudum var dizisi oyuncularının gerçek isimlerine yer vereceğiz.

-- Sponsorlu Bağlantılar --


Benim hala umudum var dizisi oyuncu kadrosu

 

Umut – Gizem Karaca :

Umut gerçek ismi

Benim hala umudum var dizisinin başrol karakteri olan Umut’u dizide güzel oyuncu ve manken olan Gizem Karaca canlandırmaktadır. Gizem Karaca 1992 İstanbul doğumludur. Miss Turkey 2011 güzellik yarışması ikincidir. Miss World yarışmasına da katılmış burada En İyi Ulusal Elbise ödülünü kazanmıştır. Eve Düşen Yıldırım adlı dizi ile iyi bir çıkış yakalamıştır. Feriha’nın ayrılmasının ardından Emir’in Yolu dizisine başrol oyuncusu olarak katılmış ve Çağatay Ulusoy’la birlikte oynamıştır.

Oyunculuk kariyerinin başlarında Muhteşem Yüzyıl dizisinde Gözde cariye karakterini canlandırmıştır. Benim hala umudum var dizisindeki rolü ile izleyicileri tarafından sevilmekte ve tam not almaktadır.

Ozan – Şükrü Özyıldız :

benim hala umudum var ozan'ın gerçek adı

1988 İzmir doğumlu Şükrü Özyıldız Ege Üniversitesi İktisat bölümü öğrencisidir. Daha önce Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimi almış ve tiyatro oyunlarında, reklamlarda, dizilerde rol almıştır. Benim hala umudum var dizisinden önce Derin sular dizisinde Toprak, Uçurum dizisinde avukat Tolga olarak rol almıştır. Müzik, su sporları ve kafes dövüşlerine olan merakı ile bilinmektedir.

Hakan – Berk Oktay :

Hakan gerçek ismi

1982 doğumlu oyuncu ve manken olan Berk Oktay 2006 yılına kadar mankenlik yapmıştır. Türvak’tan özel oyunculuk dersleri aldıktan sonra oyunculuk kariyerine start vermiştir. izleyiciler tarafından Tatlı Bela Fadime dizisiyle tanınmıştır. Burada Levent rolünü canlandıran yakışıklı oyuncu ardından Akasya Durağında yardımcı oyuncu olarak Murat Aydın’ı canlandırmıştır. Oynadığı diğer diziler Arka sokaklar (Sinan Bahadır), Umut yolcuları , Alev alev (Murat).

Asude – Laçin Ceylan :

Asude gerçek ismi

Benim hala umudum var dizisinde başarılı bir iş kadını olan Asude’yi canlandıran sevilen oyuncu Laçin Ceylan 1965 doğumlu. Karanlıkta Koşanlar, Gece Yürüyüşü ve Hatırla Sevgili dizilerindeki canlandırdığı karakterlerle izleyiciler tarafından tanınmaya başlamıştır. VIII. Lions Tiyatro Ödüllerinden En İyi Kadın Oyuncu olmak üzere birçok ödül almıştır. Oynadığı diğer diziler ve filmler Gözetleme Kulesi, Saklı Hayatlar (Zeynep), Gönülçelen, Hatırla Sevgili (Sevim Gürsoy), Gümüş (Gülsün), Gece Yürüyüşü (Tülin), Karanlıkta Koşanlar (Yasemin), Kaçıklık Diploması Kurşun Adres Sormaz.

Benim hala umudum var dizisinin diğer başlıca oyuncuları ve gerçek isimleri ise aşağıdaki gibidir.

  • Zafer – Ali Erkazan
  • Zeliha – Nergis Çorakçı
  • Emel – Sermin Hürmeriç
  • Ragıp – Levent Özdilek
  • Musa – Burak Altay
  • Hale – Belgin Erdoğan
  • Mete – Hakkı Ergök

Benim hala umudum var dizisi

YAPIM – GOLD YAPIM
YAPIMCI – Faruk Turgut
YÖNETMEN – Nisan Akman
SENARYO – Deniz Akçay – Onur Uğraş

Benim hala umudum var dizisinin başlıca oyuncularının gerçek isimlerine yer verdik. Benim hala umudum var Perşembe akşamları Star TV’de yayınlanmaktadır. İyi seyirler.

-- Sponsorlu Bağlantılar --

Yorum yazın

Kategoriler

Arşivler