Kategori | Moda

Bikini seçerken dikkat edilmesi gerekenler

Havuz, deniz ve plajda voleybol için özel bikini modelleri var. Bir de kavurucu yaz gecelerinde sahilde eğlence ve partiler için ayrı bir takım olması gerekir. Bunların her biri rahat ve zevkli olmalıdır. Ne çok fazla kapalı, ne de çok fazla açık olmamalıdır. Kapalı bikiniler kadının vücut yapısındaki kusurları örtmeyi sağlar.

-- Sponsorlu Bağlantılar --


Bikini seçmenin püf noktaları nelerdir?

bikiniler

Plaj ve deniz için

Sahilde bir haftadan az kalmak fikriniz de varsa, kendinizle birkaç model alın. İlk günler biraz bronzlaşmak gerekir. Bu nedenle ilk günler için kapalı mayo giyin. Örneğin, monokini olabilir. Bilinen markaların 2013 koleksiyonunun güzel bikinileri size hem çekici görünmeye, hem de dikkat çekmeye yardımcı olacaktır. Plaj trendinde kapalı modellerin hakim olmasına rağmen, tasarımcılar bronzlaşmak isteyen kadınları da unutmadı. Victoria Secret ve diğer ünlü markalar turuncu renkli bikiniler de sunuyor.

bikini6 bikini9

Tatil ve gemi yolculuğu için bikiniler

Bandana ve bantlar kadınlara çekiciliklerinin yanı sıra, zarif olmakta da yardımcı olacaktır. Bu retro etkisi yaratacak. Retro trendi ise sezonun trendleri arasındadır. Bu karakteri iri şapka ve iri gözlüklerle tamamlamak da uygun olur. Onlarsız yaz olmaz.

bikini4 bikini

Aktif dinlenme için bikiniler

“Ben denize bikini ile girip onsuz çıkıyorum” bunları Marilyn Monroe söyledi. Böyle girişimlere cesaret etmeyin. Aktif dinlenme ve spor oyunları oynamak için spor bikiniler giymeniz önerilir.

bikini1 bikini7

Kapalı havuz için bikiniler

Kapalı havuzda kapalı bikini giyilmelidir fikri doğru değildir. Çünkü güneşin cildi yakması gibi rahatsızlık yoktur. İstediğiniz bikiniyi tecrübeden geçirebilirsiniz.

bikini8 bikini5 bikini3 bikini2

-- Sponsorlu Bağlantılar --

Yorum yazın

Kategoriler

Arşivler