Kategori | Kişisel Takılmaca

Bir derdim var benim…

Kelimeler yetmediğinde, derdimi gözyaşlarım anlatmaya çalışır oldu. “Derdin ne senin?” diyen olmadı gözyaşlarıma. Bir dert ki; herkesde var olan, herkesinki kendisine yeten, başımızdan aşkın olan, duygularla yaşanan, kelimeleri olmayan, gözyaşları ile anlatılmaya çalışılan, birbirimizi anlamaktan uzaklaştıran. Bir derdim var benim, fonda kemanlar çalarken çoşan, boğazıma kadar gelip, bir yutkunmayla kaçan.

-- Sponsorlu Bağlantılar --


bir dert

Sayılı ay sonra sayılı ay kadar sürecek hüznüm başlayacak. Ama o hüzün de bitecek biliyorum. Biteceğinden en emin olduğum hüznüm olacak,daha başlamamış olan hüznüm. Ama yine de korkuyorum. Korkuyorum yokluğuna alışamamaktan, sesine-tenine uzak kalmaktan, yalnız uyuyamamaktan. Korkuyorum yüzünün silikleşmeye başlamasından, teninin kokusunu unutmaktan, unutulmaktan.

Herşeyin daha güzel olacağına dair umutlarım var benim. Bir umut ki; “poliyannacılık” oynatan, tebessümlerimi kahkahalara dönüştüren, sıkıntılı günlerin geçeceğine inandıran. Bir umudum var benim, her gece yattığımda uyumama yardımcı olan.

Bir isteğim var benim, benden büyük, hayalini kurmadan uyuyamadığım. İyi günde, kötü günde, hastalıkta ve sağlıkta, ölüm bizi ayırıncaya dek yanında olmak istiyorum sevdiğimin…

-- Sponsorlu Bağlantılar --

Yorum yazın

Kategoriler

Arşivler