Kategori | Dizi Haberleri

Bugünün Saraylısı Ata Katipoğlu’dan Evlilikle İlgili Güzel Sözler

ATV ekranlarında yayınlanan Refik Halid Karay’ın aynı adlı eserinden uyarlanan Bugünün Saraylısı dizisinin son bölümüne Ata Katipoğlu’nun (Selcuk Yöntem) evlilikle ilgili söylediği sözler damgasını vurdu.

-- Sponsorlu Bağlantılar --


Ata Katipoğlu'dan Evlilikle İlgili Güzel Sözler

Ayşen ve Savaş’ın nişanında konuşma yapan Ata Katipoğlu evlilikle ilgili aşağıdakileri söyledi:

Dünyanın en zor işidir evlilik. İngiltere’de bir prens 18 yaşında kral olabilir. Ama 21 yaşına gelmeden evlenmesi yasaktır. Çünkü bir ülkeyi idare etmek bir kadını idare etmekten daha kolaydır. Zor kararlar alırken küçük heyecanların sonsuza kadar süreceğine de inanmamalı, hem erkek hem kadın. Anlamsız hesaplarınızın tatmin edilebileceği bir alanda değildir evlilik. Beklentiyle kurulmaz bir yuva. Saygı duymayacağı bir insanla evlenmemeli, hem erkek hem kadın. Bir erkek bir kadını evlenmek için seçtiği zaman ben bu kadınla evlenebilirim dememeli. Ben bu kadının dışında hiçbir kadınla evlenemem demeli. İşte o doğru kadındır. Kadın içinde geçerlidir bu. Umarım vermiş olduğunuz kararda ikiniz de haklısınızdır.

Özellikle evliliğin beklentiyle kurulmaması gerektiğini söylerken karısı Üftade’ye gönderme yapması dikkatlerden kaçmadı.

Avşar Film imzası taşıyan Bugünün Saraylısı Cumartesi akşamları ATV ekranlarından izleyicilerle buluşmaya devam ediyor.

-- Sponsorlu Bağlantılar --

Yorum yazın

Kategoriler

Arşivler