Kategori | Dizi Karakterleri, TV

Bugünün Saraylısı Fatih Karakteri

Cumartesi akşamları ATV ekranlarında yayınlanan Bugünün saraylısı dizisi izleyiciler tarafından ilgi ile izlenmektedir. Ayşen, Savaş ve Fatih arasındaki yaşanmaya başlanan aşk üçgeninde kimi izleyici Ayşen ile Savaş’ı çok yakıştırırken, kimisi de Kesinlikle Fatih Ayşen’i daha çok hakediyor diyor.

-- Sponsorlu Bağlantılar --


Fatih Soysal

Fatih Soysal

Fatih Soysal mert, dürüst ve anlayışlıdır. Ayşen’i ilk gördüğü andan itibaren ona ilgi karşı duyduğu ortadadır. Ayşen’in gönlünü kaptırdığı ukala ve kadın düşkünü Savaş’ın aksine onu küçük görmez, olduğu gibi kabul eder. Tabii bu arada bir de Süreyya Fatih’e aşıktır ancak görünen o ki bu aşkı karşılıksız kalacaktır.

Fatih Soysal rolündeki oyuncu kimdir?

Bugünün Saraylısı dizisinde Fatih Soysal karakterini canlandıran oyuncunun adı Ali Ersan Duru‘dur. Ali Ersan Duru 1984 Ankara doğumludur. Bir dönem tiyatro oyunculuğu da yapmış olan sevilen oyuncu aşağıdaki dizi projelerinde rol almıştır.

Ali Ersan Duru Bugünün Saraylısı

Ali Ersan Duru

Ali Ersan Duru oynadığı diziler

 • 2010 – Lale Devri (dizi) – Konuk Oyuncu (25 Bölüm)
 • 2011 – Başrolde Aşk
 • 2011 – Hayat Devam Ediyor – Berat Altındağ
 • 2013 – Yağmurdan Kaçarken – Korkmaz
-- Sponsorlu Bağlantılar --

“Bugünün Saraylısı Fatih Karakteri” yorumları: 3 Yorum

 1. ela dedi ki:

  bencede ay$enin hemen bu kabustan uyandirilmali sava$ onunla oyun oynuyo ben fatih ve ay$en diyorum fatih sava$tan daha yaki$ikli

 2. Dilek dedi ki:

  Iyi oyuncular ama gerek disi senaryolar. Denk gelince izliyorum…Selcuk Yontem favorim.

 3. ayşe dedi ki:

  çok başarılı bir dizi kesinnikle fatihle olmalı ayşennnnn digeriii güç peşinde hırsları ollan erkekkk ayşen derhal bu iyi niyetli hallerini suistarmar edildgini anlasınnn

Trackback/Pingback


Yorum yazın

Kategoriler

Arşivler