Kategori | Astroloji

Burç yorumları Haziran 2013

Haziran 2013 burç yorumları aşağıdaki gibidir:

-- Sponsorlu Bağlantılar --


Koç

Uzun süre acı çektiğiniz ayrılığa son noktayı koyarak geçmişinize veda edeceksiniz. Bu işte size yeni yarınız yardım edecek ve o sizi gerçekten de mutlu edecek. Kapalı mekanlarda fazla kalmayın, doğaya ve sokağa çıkın, aksi takdirde çok yorulacaksınız.

Boğa

İşte cezanız olmasa, maddi alanda çalışmalarınız mükemmel gidecek. Zaten kredilere alışmışsınız. Özel hayatınız stabil. Sevdikleriniz zor dönemden geçtiğinizi biliyor ve sizi rahatsız etmiyorlar. Yalnız Boğaların yakında yaz veya tatil macerası vardır.

İkizler

Evli İkizler’de bu ay artış bekleniyor. Yalnızsanız yaşça sizden büyük kişiyle ilginç aşk yaşayacaksınız. Paha biçilmez bir deneyim elde edeceksiniz. Serüveniniz uzun sürmeyecek, ancak siz bu kişiyle ömrünüzün sonuna kadar iyi ilişkiler içinde olacaksınız.

Yengeç

Mezuniyete gitme zamanı olduğunu düşünüyorsunuz. Mezun olduktan sonra yeni iş bulma şansınız oluşacak. Maddi konulara gelince, her şey yolunda gidecek. Biriktirdiğiniz paraları tatile harcamayın, ona ihtiyacınız olacak. Yaz sonunda uzun süre birliktelik yaşayacağınız insanla karşılaşacaksınız.

Aslan

İki işte çalışıyor ve çift maaş alıyorsunuz, ama yaz sonunda tercih yapmanız gerekir, çünkü sağlığınız iki işte çalışmaya imkan vermeyecek. Yalnız Aslanlar boş hazlara fazla zaman harcadılar. Mutluluğu gerekli yerde aramıyorsunuz. Ailede artış bekleniyor.

Başak

Sizinle imzalanan yeni sözleşme gelir getirecek, birkaç ay sonra işinizi genişletmek konusunda düşünebilirsiniz. İş ve aile arasında tercih yapmalısınız. Seçimin sonucu ne olursa olsun bu dengesizlik uzun sürmeyecek, o yüzden keyifsizlenmeye gerek yok.

Terazi

Dinlenme ve iş arasında denge bulmalısınız. Tatil yaparak çalışma hakkında unutabilirsiniz. Bu ay daha çok çalışacak ve iyi para kazanacaksınız. Evli Teraziler yakınlarının onlara kırıldığını anlamıyorlar. Projenizi bir süreliğine unutun ve ailenize zaman ayırın.

Akrep

İşte herkesin saygısını kazanacaksınız. Yakında aranılan uzmana dönüşeceksiniz. Sizin ününüzü diğer şirketler de duyacak ve yeni teklifler gelecek. Geliriniz artacak, ancak büyük bir şey almayın, bu başarısız bir alışveriş olacak. Özel hayatta her şey yolunda.

Yay

Zor projeler artık geride kaldı, biraz dinlenin. Rahat yaşamanıza kimin engel olduğunu anlayacak ve bundan sonra sevgilinizle ortak dil bulabileceksiniz. Eğer engel olan insanı bulamazsanız, kötü olacak, her küçük şeyden dolayı sevgilinizden özür dileyecek, sonunda kendinizi kaybedeceksiniz.

Oğlak

İşi bırakmaya karar vereceksiniz, çünkü aile işten önemlidir. Bu, doğru karar olacaktır. Maddi durumunuz da yolunda olacak. Yalnız Oğlaklar sıcak ilişkileri olan bir insanla görüşmeye başlayacaklar. Ekstrem spor türlerini denemeden geçirmeyin, aksi takdirde yaralana bilirsiniz.

Kova

İşte ve kişisel hayatta her şey yolunda, her küçük şeyden dolayı artık sinirlenmiyorsunuz. Eğer bu ay dinlenmek istiyorsanız, çok iyi fikir değil, eve yakın yerde dinlenin. Evli Kovalar yalnız kalmak isteyeceklerdir. Sevgilinizi terk etmeyin, sadece kendinize daha çok zaman ayırın.

Balık

İşte yerinizde gözü olanlar var. Eğer sizden yönetim yerinizi başkasına vermenizi rica ederse, kabul edin çünkü bu sıralarda size daha iyi teklif gelecek. Sevgilinizden kendinize karşı daha fazla dikkat bekliyorsunuz, ancak bilmeniz gerekir ki, o da zor dönem yaşıyor.

-- Sponsorlu Bağlantılar --

Yorum yazın

Kategoriler

Arşivler