Kategori | Sağlık

Cinsel gücü artırıcı gıdalar

Cinsel performansınızı artırmak için doğal gıdalara daha çok güvenmelisiniz. Afrodizyak etkisi olan bu gıdalar sayesinde seks isteğiniz ve cinsel performansınız şaşırtıcı derecede artabilir.

-- Sponsorlu Bağlantılar --


Afrodizyak etkisi olan bu besinlerle daha mutlu bir cinsel hayata kavuşmak mümkün.

Havyar: Uzun yıllardır afrodizyak olarak kullanılmaktadır. İçerdiği çinko sayesinde erkeklik hormonlarının yapımını artırır. Çinkonun aynı zamanda sperm kalitesini de artırdığı belirlenmiştir.

İncir: Şeker oranı yüksek olmasına rağmen kan şekerini hızla yükselten, şeker rahatsızlığı olmadığı sürece kabul edilmesinde bir sakınca yoktur. Cinsel gücü artırır.

Muz: Mineral, magnezyum, demir, lif ve C vitamini açısından çokzengindir. Spermi arttırır.

Greyfurt: Cinsel gücü artıran bir meyvedir. Suyu daha da etkilidir.

Pekmez: Pekmezde olan minerallerin en önemlileri demir, kalsiyum ve potasyum. Demir vücutta başta kırmızı kan hücrelerinin bileşiminde yer alarak oksijen taşıma işlevini yerine getirir. İnsanın enerjisinin ve cinsel gücünün artmasını sağlar.

Fındık: Lif, protein ve vitamin açısından zengindir. Enerji verir ve cinsel gücü arttırır.

Kayısı: A vitamini ve potasyum açısından çok zengindir. Çok alınırsa sindirim sisteminizin hızla çalışmasına neden olur. Kasların ve beynin daha düzenli çalışmasını ve daha az yorulmasını sağlar, cinsel gücü artırır.

Sarımsak: A1, B1, C ve içerisinde bol miktarda sülfür asitleri bakımından zengindir. Sarımsağın en önemli özelliği insana canlılık vermesi, hem kadın, hem de erkeklerde cinsel gücü arttırmasıdır.

Havuç: İçeriğinde çok miktarda A vitamini var. İnsanı kuvvetlendirir, güçlendirir ve cinsel gücü arttırır.

Mercimek ve kuru baklagiller: Protein, yağ, karbonhidrat ve liftən B1 vitamini, sodyum, kalsiyum, demir, mineraller üretir. Zekayı geliştirir. Zekanın cinsellik üzerindeki etkisi tartışılmazdır.

Çikolata: İçerdiği seratonin ve daha da önemlisi fenetilamin maddeleri ile hafif cinsel istek artırıcı etkiye sahiptir.

Ginseng: Geleneksel Çin ve Güney Amerika tıbbında cinsel gücü artırmak için kullanılan bir otdur. Araştırma sonucunda bu bitkinin cinsel isteği artırdığı ortaya çıkmıştır. Bu etkilerini sinir sistemi ve yumurtalıklar üzerinden alarak, penis bölgesine gelen kan damarlarına da etki eder ve erkeklerdeki ereksiyon kalitesini daha da artırır.

Ayrıca maydanoz, nane, tarçın, kekik, vanilya, biber, hardal, kereviz, ayçiçeği, enginar, bezelye, yumurta, hindi (Çinko ihtiva ediyor, üstelik protein açısından da zengindir.), Roka (bolca demir ve C vitamini bakımından zengindir ), şalgam, antep fıstığı, susam, salatalık, kuşkonmaz, soğan, domates, hindistan cevizi, bal, kivi, karpuz, mango, ahududu, yoğurt, kırmızı biber ve diğer baharatlar da afrodizyak etki gösteren besinler içerisindedir.

-- Sponsorlu Bağlantılar --

Yorum yazın

Kategoriler

Arşivler