Kategori | Ansiklopedi, Oyuncular, TV

Dilara Gönder Kimdir?

Ülkemizde ve dünyada en zor işlerin başında hiç şüphesiz canlı yayın performansı ortaya koymak gelmektedir. Özellikle televizyon dünyasında bulunan birçok insanın en fazla şikâyet ettiği hususların başında, canlı yayın performansı gelir. Çünkü o anda karşılaşabileceğiniz her türlü sürpriz ile baş edebilmeli ve sorunsuz bir şekilde hareket etmeniz gerekir. Eğer ki heyecanlı biri iseniz ister istemez bazı sıkıntıları yaşamak durumunda kalabilirsiniz.

-- Sponsorlu Bağlantılar --


Dilara Gönder Kimdir?

Ülkemizde canlı yayın performansı ortaya koyan ve özellikle günün belirli saatlerinde izleyici ile buluşan insanlar içerisinde son yıllarda en fazla tanınan isimlerinden biri hiç şüphesiz Dilara Gönder’dir. Kendisi Almanya’da dünyaya gelen, Türk bir ailenin çocuğudur. Okul çağına kadar kaldığı Almanya’da okula başlayacağı dönemde ülkemize geri dönüş yapmışlardır. Tüm eğitimi ülkemizde alan ünlü sunucu, İzmir Bornova Anadolu Lisesi’ni bitirir bitirmez, çok sevdiği ve her zaman ilgi duyduğu televizyon dünyasına giriş yapmak için Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümünü kazandı. Çok başarılı bir eğitim hayatından sonra ilk olarak ekranlara sunucu olarak giriş yapması bu noktada ne kadar başarılı olduğunu göstermektedir.

Dilara Gönder’i diğerlerinden farklı kılan tek şey kadın olması değil, aynı zamanda muhteşem bir spor bilgisinin olması nedeniyle spor sunucusu olarak ülkemizde görev yapmasıdır. İlk olarak FBTV de görev olan ünlü sunucu, bir dönem sonra TRT’nin Formula 1 yarışlarını alması ile birlikte tüm yarışların yapıldığı yerden canlı yayın yapmak için görevlendirildi. Bunun da üstesinden başarılı bir şekilde gelen ünlü sunucu, artık her gün NTVSpor ekranlarında spor sunucusu ve yorumcusu olarak görev almaktadır. Kendisinin de spor yapması ve özellikle bir bayan olarak futbola olan aşkından dolayı bu mesleği seçtiğini belirtmektedir.

Kanal D ekranlarının yeni komedi dizisi “Ne diyosuun“‘da Dilara Gönder Cansu karakteri ile izleyici karşısına çıkıyor.

-- Sponsorlu Bağlantılar --

Yorum yazın

Kategoriler

Arşivler