Kategori | Genel

Erkeklerin evliliğe hazır olduklarına dair işaret

evlilik

Erkeklerin evliliğe hazır oldukları nasıl anlaşılır?

-- Sponsorlu Bağlantılar --


Erkekler de kadınlar gibi evliliğe hazır oldukları zaman çevrelerine bazı işaretler verirler. ABD’li yazar John Mailoy’un 2500 kişi üzerinde yaptığı araştırmanın sonuçlarına göre, erkekler de evlenmek istedikleri zaman bazı belirtiler veriyor.

“Erkekler neden diğerleri ile değil, bazı kadınlarla evlenir” adlı kitabın yazarı John Mailoy, erkeklerin evlenmek istekleri belirtileri araştırmıştır. Mailoy yaşları 17-70 arasında değişen 2500 erkek üzerinde araştırma yaptı. Ortaya çıkan sonuçlar göre, bir erkek gece kulüplerinden bıkmaya başlamışsa ve bu mekanları kendinden genç erkeklere uygun görüyorsa, evliliği düşünüyor. Mailoy’a bu araştırmada yardım eden ABD’li psikolog Tina Tessin, erkeklerin evlilik isteklerinin kadınlardan farklı olduğunu açıkladı.

Erkeklerin çoğu evlenmeden önce maddi durumunu yoluna koymaya çalışır. Eğer hala evin masraflarını nasıl ödeyeceğini bilmiyorsa, evlilik hayatı onun için büyük bir yük anlamına gelir.

Psikolog, erkeklerin evliliğe hazır olduğunu gösteren başka bir ipucunun hayatındaki kadınla gelecek planları yapmaya başlaması olduğunu belirtti:

Hayatınızda yaşanan her şeyle ilgileniyorsa, sizi ailesi ve arkadaşları ile tanıştırıyorsa, evliliğe bir adım yaklaşmış demektir.
Yok eğer, sizi ailesinden gizliyorsa, sıradan kadınsınız ve onun için ciddi önem arz etmiyorsunuz demektir.

-- Sponsorlu Bağlantılar --

Yorum yazın

Kategoriler

Arşivler