Kategori | Dizi Karakterleri, TV

Fatih Harbiye Şahika

Fox ekranlarında yayınlanan ve Peyami Safa’nın eserinden uyarlanan Fatih Harbiye dizisi izleyiciler tarafından ilgi ile izlenmektedir. Dizinin yayınlanan son bölümüne yeni bir karakter – Şahika dahil oldu.

-- Sponsorlu Bağlantılar --


fatih harbiye şahika

Şahika Kimdir?

Şahika Gülter hanımın (Neriman’ın halası) kızıdır. Çok küçükken kendisini terk eden annesinden nefret etmektedir. Asi ve deli dolu bir kız olan Şahika hayatın zamanında ondan esirgediği mutluluğu, kimin elinde olursa olsun söke söke almaya kararlıdır.

Dizinin yayınlanan üçüncü bölümünde beklenmedik bir anda çıkıp gelen Şahika annesi Gülter hanımın karşısına çıkar ve Nerimanların evlerine yerleşir.

Şahika rolündeki oyuncu

Fatih Harbiye dizisinde Şahika’yı canlandıran yetenekli oyuncunun adı Pınar Dikici. Pınar Dikici 1986 İzmir doğumludur. İzleyici tarafından Ümit Milli dizisi ile bilinmeye başlamıştır. Oynadığı diğer diziler ve filmler Suna (Elif), Kader (Ayşe), Parmaklıklar Ardında (Şebnem Güner), Adanalı (Maraz Ali’nin kardeşi Ayşegül), Es-es (Menekşe), Düşman Kardeşler (Kamelya).

Dikici pinar-dikici pinar-dikici2

Penelope Cruz’a benzetilen yetenekli oyuncu kısa yoldan zengin olma hayalleri olan hırslı Şahika karakteri ile Fatih Harbiye’de izleyicilerle buluşmaktadır.

-- Sponsorlu Bağlantılar --

“Fatih Harbiye Şahika” yorumları: 1 Yorum

  1. sema kablan dedi ki:

    sengilim <3

Trackback/Pingback


Yorum yazın

Kategoriler

Arşivler