Kategori | Diyet

Göbek eritme bandı nasıl kullanılır?

Göbek eritme bandı ile uyurken kilo verilir mi?

-- Sponsorlu Bağlantılar --


Son günlerde sıkça reklamlarına rastladığımız göbek eritme bandı nedir, içeriği nedir, nasıl kullanılır, göbek eritme bandının zararları var mıdır gibi aklınıza takılabilecek soru işaretlerini sizler için araştırmaya karar verdim. Öncelikle şunu söylemeliyim ki göbek eritme bandını kullananların açıklamaları çok olumlu ve çok işe yaradığını, gerçekten kısa sürede kilo verdiklerini yazıyorlar. İyi bakalım neymiş bu göbek eritme bandı açıklayalım.

Göbek eritme bandı nedir:

Göbek eritme bandı, geliştirilmiş iştah kesici, metabolizma destekleyici ve enerji arttırıcı bir alet olarak açıklanmıştır. Düzenli kullanıldığında kaslarınız güçlenecek, toksinler atılacak hatta kolesterol seviyeniz de düşecek deniliyor. % 100 bitkisel olan göbek eritme bandı tamamen doğal bir zayıflama yöntemidir, diye bilgi veren uzmanlar, kısa sürede sağlıklı zayıflama yöntemi olarak göbek eritme bandını tavsiye ediyor.

Göbek eritme bandı içeriği:

Göbek eritme bandının içeriği, Samen Cassiae torae, Poria Cosus, Maythorm, İmmature Bitter Orange, Scutellaris baicalensis, Alisma Orientalis, Angelica Sinensis, Active Substances of Plant Extract şeklinde açıklanmıştır.

Göbek eritme bandı nasıl kullanılır:

Göbek eritme bandının içerisinde 30 adet bant bulunur ve 1 ay kullanımlık içindir. Göbek eritme bandının ambalajını açınız ve göbek eritme bandını göbeğin üstüne gelecek şekilde akşamları 1 adet yapıştırın 12 saat vücudunuzda kalacak şekilde bırakın. Göbek eritme bandını 12 saat sonra çıkarın ve bir sonraki günde yine aynı şekilde uygulamayı yapınız. Günde bir adetten fazla yapıştırmayın. Etkili bir sonuç alabilmek için en az 1-2 ay kullanılması önerilmektedir.

Göbek eritme bandının gece kullanılmasının sebebi şu şekilde açıklanmaktadır: uykudayken metabolizma en düşük seviyeye iner bu sebepten dolayı vücut uykuda aşırı yağ depolama eğilimindedir. Bu nedenle geceleri kilo kaybını başlatmak önemlidir. Ağızdan alınan ilaçlar 2-4 saat metabolizmaya etki eder ve etkisi kaybolduğunda metabolizma tembelleşme sürecine girer, ancak göbek eritme bandı 12 saat boyunca yağ sentezini engelleyerek ve yağı ayrıştırarak gece kilo almayı engellemeye yardımcı olur.

Göbek eritme bandı zararları:

Tamamen doğal içeriği ile göbek eritme bandının insan sağlığı için herhangi bir zararı yoktur, ancak kullanımında dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Öncelikle eğer bant deride alerjik bir durum meydana getirmiş ise kullanımı bırakıp doktora başvurmalısınız. Göbek eritme bandının dış kabı açıp hava almaya maruz bırakmayın. Göbek eritme bandını 14 yaş altı çocuklar, bebek emzirenler ve hamilelerin kullanması önerilmiyor. Göbek eritme bandını adet dönemlerinde kullanmaktan kaçının şeklinde açıklama mevcuttur.

-- Sponsorlu Bağlantılar --

Yorum yazın

Kategoriler

Arşivler