Kategori | TV

Hafta’nın portresi: Kenan İmirzalioğlu

Biraz Yılmaz Güney’e, biraz Kadir İnanır’a…ama en çok kendisine benziyor.

-- Sponsorlu Bağlantılar --


Kenan İmirzalioğlu 1997 yılında “Best Model of the World” seçildiğinden sonra güzel bir kariyere imza attı. Ne de olsa yakışıklığıyla, canalıcı Kenan İmirzalioğlugözleriyle ve sadece Richard Gere’in yapabileceği o erkeksi gülümsemesiyle bir çok bayan hayranların kalplerini kazanmıştı.

“Deli Yürek” dizisindeki Yusuf Miroğlu rolüyle tüm Türkiye’yi feteden eski manken, 2000’li yılların Robin Hood’unu temsil ediyordu adeta. Televizyon dizisi o kadar sevilmişti ki, rol gereği kullanılan uzun siyah manto bile bir çok genç tarafından giyilip, tekrar keşfedilmişti. Üstelik aynı Miroğlu gibi, yakasını kaldırarak giyiyorlardı genç “eşkiyalar”!

Fakat Kenan İmirzalioğlu için en güzel iltifat, onun Türk sinemasının büyük yıldızlarıyla kıyaslanması oldu: “Biraz Yılmaz Güney’e, biraz da Kadir İnanır’a…ama en çok kendisine benziyor”.

Son yıllarda oynadığı Ezel dizisi de hayranları tarafından çok tutuldu, çok sevildi. Bugünlerde Kenan İmirzalioğlu ATV ekranlarında yayınlanan “Karadayı” isimli dizisi ile hayranları ile buluşuyor…

-- Sponsorlu Bağlantılar --

Yorum yazın

Kategoriler

Arşivler