Kategori | Güncel

Hürrem Sultan Özür Diledi

Rol aldığı Muhteşem Yüzyıl dizisinde çekimlere katılmayarak Türkiye’yi terk eden Meryem Uzerli ilk kez açıklama yaptı.

-- Sponsorlu Bağlantılar --


Berlin’de “tükenmişlik sendromu” tanısı ile tedavi edildiği söylenen oyuncu attığı beklenmedik adımla ilgili ilk kez sosyal medya hesabından yazdı:

“Sevgili arkadaslar, Ilkönce özür dilerim Simdi yazdigim icin ve daha önce degil.Bu Gun ilk defa biraz daha iyiyim ve en agir günlerden, tedavi ve duygusal anlamda gecti.Can yanimda ve o bana iyi geliyor, onunla hava almak, dolasmak , yürüyus yapmak benim icin cok buyuk bir hediye.Sizin bütün dilekleriniz icin Cok tesekkür ediyorum – bu bana Cok yardimci oldu ve oliyor ve Size sonsuz sevgi gönderiyorum.Bir sürü insanlar ne oldu bilmeden, beni yargilamadan, ama beni hissederek ve bilerek, kalbimi taniyarak burda yazdilar.ve o beni okadar mutlu etti ki.Bu Bir dönem. Insaniz… Güclenerek cikarim insallah. Almanyadaki en iyi psikatrist professörlerde tedavi gördügüm icin, umudum var en kissa zamanda ayaga kalkmak.Suanda tek hissettigim Sey, hayattayim.Sizin enerji ve temiz dualariniz icin Cok Cok Cok tesekkür ediyorum!!!Beni (gercekten ne oldu, nasilim diye) soran messajlar ve telefonlar icin de Cok tesekkür etmek istiyorum. Gercekten hepinize Cok sariliyorum ve öpiyorum.SAGOLUN.Dinlenmem lazim, bu dönemde cok internetde ilgilenmemem lazım, sizden sabir ve anlayış diliyorum Allah sizi korusun … Kalbim Size karsi hep sevgi dollu… IYIKI VARSINIZ”.

Oyuncuyu sevenler bu özrüne karşı çeşitli yorumlar yaptılar.

İyi ol,mutlu ol.sen bizleri yüzlerimizi tanımıyorsun ama biz seni çok iyi tanıyoruz.güzel bir kalbin var.umarım çook mutlu olursun.seni ÇOOOOK Seviyorum.MELEKLER Seninle olsun.ALLAH seni korusun.

Muhteşem Yüzyılı sakın bırakma hep bizimle ol Muhteşem Yüzyıl sensiz olmaz

her insanın dinlenmesi ve huzurlu olması gerekiyor ve sana ihtiyaç olanda buydu. Geçmiş olsun.. Herşeyin hayırlısı olsun..Kendine çok iyi bak

meryemcim sen alman çalışma disipliniyle büyüdün. ve çalışmayı işini en iyi yapmayı çocuklukta öğrendin..kalbin dürüst temiz ve parayla işin olmaz… ama insanların sahteliklerini…para düşkünlüğünü..sinsilikleri..gördün..para hırsıyla dolu insanlar seni paragöz gibi göstermeye çalıştılar ama başarılı olamadılar ..yine iyi dayandın allahım seni korusun ..

kalbim geçmiş olsun canım senin için eylem düzenliyoruz merak etme sen olmadan dizi olmaz biz senin sonsuza kadar yanındayız

-- Sponsorlu Bağlantılar --

Yorum yazın

Kategoriler

Arşivler