Kategori | TV

Huzur sokağı Feyza ile Bilal neden ayrıldı?

Huzur sokağı yeni sezon bölümleri ile izleyicisini ATV ekranına bağlamaya devam ediyor. Dizinin yeni bölümünde yaşanan Feyza ile Bilal’in ayrılığı izleyiciyi çok üzdü. Peki Bilal ve Feyza arasında neler yaşandı, neden ayrıldılar?

-- Sponsorlu Bağlantılar --


Dizi sezon finaline Feyza ile Bilal’in düğünü ile çıkmıştı. İzleyici bu düğüne sevinirken bir taraftan da kimin vurulduğu akıllarda soru işareti bırakmıştı. Burada >>

Yeni sezon ilk bölümünde Bilal’in vurulduğu ortaya çıktı. Bilal hastaneye yetiştirildi ve ölümden döndü. Ancak bu kurşun Feyza ile Bilal’in mutluluğunu bir kere engellemiş görünüyordu. Bilal’in annesi Kevser artık Feyza’ya karşı olan hislerini saklamaz ve onların birlikteliğini engellemek için her şeyi yapar. Bir taraftan Feyza Necmettin beyin işlediği cinayeti öğrenir, bu da durumu daha da kötüye sürükler.

Huzur sokağı Feyza ile Bilal neden ayrıldı?

Yaşanan sorunlar Feyza ile Bilal’in ilişkisini olumsuz etkilemektedir. Aralarında yaşanan tartışmada Bilal Feyza’ya tokat atar. Her iki taraf da bu olaya aşırı üzülür ancak olanları geri almak imkansızdır.

Feyza Bilal’in telefonlarına çıkmamaktadır. Bilal kendini affettirmeye çalışır. Feyza’dan af dilemeye giderken o sırada yakınında bulunan Selim’i görür ve tekrar barışmadan yanından ayrılır. Diğer taraftan Şükran ikiliyi barıştırmaya çalışır, Feyza ve Bilal ile konuşur.

Feyza Bilal’e “Attığın tokadın izi yüzümden silindi sadece, kalbimden değil.” diyerek tokadın açtığı yaranın gerçek boyutunun ne kadar büyük olduğunu ifade eder.

feyzanın yüzüğü

39.bölümün finalinde Feyza yüzüğü çıkarıp Bilal’e verir ve onu terkeder.

-- Sponsorlu Bağlantılar --

Yorum yazın

Kategoriler

Arşivler