Kategori | Dizi Karakterleri, TV

İnadına Yaşamak Dizisinin Çocuk Oyuncusu

Kanal D ekranlarının yeni dizisi İnadına yaşamak usta oyuncuları ve hikayesi ile izleyicileri ekran başına kilitleyeceğe benziyor. Dizide 5 yaşında küçük bir çocuk olan Çınar’ın anne ve babası karanlık bir olaydan dolayı ortadan kayboluyorlar. Çocuğu emanet edecekleri pek kimseleri yoktur. Ali Çınar’ın annesinin eski kocası, Zeynep ise babasının eski karısıdır. Çınar’ı Ali ile Zeynep’e emanet ederler.

-- Sponsorlu Bağlantılar --


Sanem Çelik, Oktay Kaynarca ve Murat Ünalmış’ın yanı sıra Denisse Capezza, Doruk Özermanoğlu, Levent Ülgen, Nilüfer Açıkalın, Pelin Akil, Bülent Polat, Duygu Sarışın, Edip Saner, Açelya Yılhan, Gonca Sarıyıldız, Mahmut Gökgöz, Armağan Oğuz, Kerem Corogil, Alican Albayrak, Koray Ergun, Sedat Kalkavan, Evren Erler, Burak Demir, Taner Cindoruk, Taner Rumeli ve Munis Düşenkalkar’ın da yer aldıkları dizi, güçlü oyuncu kadrosu ve sürükleyici hikayesiyle şimdiden, izleyicilerin yeni ekran gözdesi olmaya aday. Yönetmenliğini Serdar Akar’ın yaptığı dizi, heyecan dolu bir intikam öyküsünü ekrana yansıtacak.

İnadına Yaşamak Dizisinin Çocuk Oyuncusu

Dizide küçük çocuk Çınar’ı canlandıran oyuncunun adı Doruk Özermanoğlu. 04 Temmuz 2007 doğumlu olan çocuk oyuncu Ana Bilim Kolejinde eğitim almaktadır. Daha önce  Mazi Kalbimde Yaradır dizisinde rol almıştır.

inadına yaşamak çınar

İnadına Yaşamak Dizisi Oyuncu Kadrosu 

-- Sponsorlu Bağlantılar --

Yorum yazın

Kategoriler

Arşivler