Kategori | Dizi Karakterleri, TV

İntikam dizisi ve Ali Sülen

İntikam dizisinin yeni sezon bölümleri Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başladı. Dizide yapılan oyuncu değişiklikleri geçen haftanın konusu oldu. Özellikle Rüzgar karakterini canladıran Nejat İşler’in diziden ayrılması sosyal medyada çeşitli tepkilere yol açtı.

-- Sponsorlu Bağlantılar --


Ali Sülen

Dizinin yayınlanan yeni bölümü ile Ali Sülen karakteri dahil oluyor.

ali sulen

Ali Sülen eğitim aldığı dönemlerden Yağmur’un arkadaşıdır. İgor’un askerde olduğu dönemlerde Yağmur’la Ali arasında yakın arkadaşlık ve kader ortaklığı yaşanır. Hatta bir süre sonra bu arkadaşlıktan öteye gider ve sevgili olurlar. Ancak Ali bir anda Yağmur’u terk edip gider. Bununla ilgili hiçbir açıklama yapmaz. Aynı şekilde habersiz gittiği gibi yine ansızın çıkıp gelir ve Yağmur’un karşısına çıkar…

Ali Sülen karakterini canlandıran oyuncu

İntikam dizisinde Ali Sülen karakterini canlandıran oyuncunun adı Alican Yücesoy. Daha önce Şubat, Suskunlar ve birçok yapımda rol alan Türk sinema, tiyatro ve dizi oyuncusu. Oyunculuk kariyerine tiyatro ile başlayan Alican Yücesoy çok sayıda dizi ve sinema filmlerinde rol almıştır. TRT1 ekranlarında geçen sene yayınlanan Şubat dizisinde Şubat rolünde oynamıştır.

subat

Alican Yücesoy’un daha önce yer aldığı projeler ise Suskunlar (Cebrail), Sen De Gitme (İlker), Eyvah Eyvah 2 (Ibrahim), Prensesin Uykusu (Neşet), Eyvah Eyvah, Adanalı (dizi) (Tilki Timur), Dinle Neyden (Halil Tabip), Gurbet Yolcuları (Hüseyin), Zoraki Koca(Tarık), Umut Adası (Tuğra), Son Osmanlı Yandım Ali (Mustafa Kemal), 2 Eylül(Tim Çavuşu), Akümülatörlü Radyo (Murat), Sessiz Gece (Işık), Pilli Bebek (Ertuğrul).

İntikam dizisi Perşembe akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanıyor.

-- Sponsorlu Bağlantılar --

“İntikam dizisi ve Ali Sülen” yorumları: 4 Yorum

 1. Bahar dedi ki:

  İntikamda işler gittikçe karışıyoo seviyorum bu diziyi.. Alican Yücesoy ve Beren Saat iyi bi ikili olmuşlar

 2. Rumeysa dedi ki:

  Alican yücesoy iyiki gelmiş diziye. Yakışmış valla. #intikam

 3. Sema dedi ki:

  yağmurun sevgilisiymiş

 4. aylin dedi ki:

  gözüm ısırıyor bir yerdn diyordum tam da şubat dizisindenmiş

Trackback/Pingback


Yorum yazın

Kategoriler

Arşivler