Kategori | Kadın

İvana Sert’in güzellik sırları

ivana sert

Güzelliği ve ideal vücut yapısı ile herkesi kendine hayran bırakan İvana Sert, güzellik sırlarını paylaştı.

-- Sponsorlu Bağlantılar --


Hayallerini gerçekleştirmek için güzellik yarışmasına katılan ve böylece Türkiye’ye gelen İvana, güzellik kraliçesi olamadı. Fakat sonradan kazandığı başarılar sayesinde ünlü olmayı ve herkesin hakkında konuşmasını başardı. Türk erkeği ile aile hayatı kurdu ve bir çocuk sahibi oldu. Dünyaya bir çocuk getirmesine rağmen, güzelliğinden ve formundan hiçbir şey kaybetmedi. İdeal vücut yapısı ve gür saçları ile her zaman gündemde kalabildi.

Her gün efirde olduğundan dolayı İvana çok makyaj yapıyor. Bu nedenle derisi kızarıyor. İvana, her akşam makyajını temizledikten sonra yüzünü rahatlatmak için Bepanthen kremi kullanıyor. Ayrıca her gece yatmadan önce cildini temizleyip nemlendirici sürüyor. Bunun sayesinde cildiniz siz uyurken kendini yeniler. Ivana, cildine özel bakım yaptırıyor ve doktoru Sırbistan’dan geliyor. Doktorun işte onun için hazırladığı özel tonikleri ve kremleri kullanıyor. Cildin ihtiyacı olan peeling yapıyor. “Peelingden sonra cildi nemlendirmeyi kesinlikle unutmayın.” diyor

Yağlı cildi olduğu için yediklerine dikkat ediyor. Yağlı ciltlere uygun kozmetik ürünler alıyor. Özellikle de derisi sık sık parladığı için pudrasını hep yanında taşır. Pudra cildinin parlamasını azaltır ve makyajın akmasına engel olur.

İvana cildinin genç kalması için çok sıvı alıp, içeriğinde sıvı olan meyve ve sebzeler tüketiyor. Böylece vücudundaki toksinleri atıp, daha canlı bir cilde sahip oluyor.

-- Sponsorlu Bağlantılar --

Yorum yazın

Kategoriler

Arşivler