Kategori | Diziler, TV

Kaçak dizisinin konusu

Atv de yeni sezonun iddialı dizilerinden biri olan Kaçak dizisi ilk bölümü ile bu akşam ekranlarda yayınlanmaya hazırlanıyor. Dizinin ilk bölümü için ekip Sivas Divriği’de çekim yaptı.

-- Sponsorlu Bağlantılar --


kaçak dizisinin konusu nedir

Tam 10 yıl boyunca Kurtlar vadisi dizisinin Memati’si olan Gürkan Uygun şimdi de yeni bir karakteri canlandırmanın heyecanı içerisindedir. Yeraltı dünyasının en acımasız adamının oğlunu öldüren ve bu yüzden de kimliğini değiştirerek Anadolu’da ücra bir kasabada kahvecilik yapmaya başlayan Gürkan Uygun dizide Serhat Hakeri karakterini canlandırıyor.

Serhat Hakeri’nin düşmanı ise İsmet Ali Topçuoğlu (Mustafa Avkıran) adında bir mafya babasıdır.

Gürkan Uygun’un canlandırdığı Serhat Hakeri’nin yeraltı dünyasına meydan okuyan maceraları aksiyon severleri ekrana çekecek. Çünkü Kaçak dizisinde bol miktarda aksiyon bulunuyor. Bu konu ile ilgili Gürkan Uygun verdiği röportajında:

Birinci bölümde ufak tefek aksiyon başlıyor, daha sonraki bölümlerde aksiyon tavan yapmaya başlıyor. Serüven heyecanlı bir şekilde devam ediyor.

Kimliğini değiştiren ve bir kahveci olarak Anadolu’ya kaçan Serhat Hakeri ismini değiştirip Ahmet yapar ve Sivas Divriği’de yaşamaya başlıyor…

Kaçak Ahmet

Bir gün kendini kuyumcu dükkanının soygununun ortasında bulur ve kuyumcu kadını saldırganlardan kurtarır. Bu olay üzerine gazeteciler tarafından fotoğrafları çekilir. Düşmanları gazeteden fotoğraflarını görüp Serhat’ın izine ulaşırlar. Ve bunun üzerine olaylar karışmaya başlar.

Kaçak dizisinin diğer oyuncuları ise Berk Hakman, Begüm Birgören, Özlem Yılmaz, İnanç Konukçu, Hasan Küçükçetin, Selda Özer ve Özgür Ege Nalcı

-- Sponsorlu Bağlantılar --

Yorum yazın

Kategoriler

Arşivler