Kategori | Sinema, TV

Karayip Korsanları Gizemli Denizlerde Deniz Kızı

Vizyona girdiği dönemlerde büyük ilgi toplayarak gişe rekorları kıran hala da büyük ilgi ile izlenen Karayip Korsanları filminin 4. bölümünün adı Karayip Korsanları Gizemli Denizlerde. Bu bölümde baş rolleri Johnny Deep, Penelope Cruz, Geoffrey Rush gibi ünlü oyuncular paylaşmakta. Bu filmde oynayan deniz kızı Sirena (Syrena) ‘nın kimliği ayrıca izleyiciler tarafından çok merak edilmekte.

-- Sponsorlu Bağlantılar --


deniz-kizi

Karayip Korsanları Gizemli Denizlerde deniz kızı Sirena kim diye merak edenler için güzel oyuncu ile ilgili bilgilere yer veriyor.

Deniz kızı rolünde oynayan oyuncunun adı Astrid Berges – Frisbey’dir. Àstrid Bergès – Frisbey 1986 doğumlu İspanyol – Fransız oyuncudur. Güzel oyuncu şu anda Fransa Paris’te yaşamaktadır. İleri seviyede İspanyolca, Fransızca, İngilizce ve Katalanca biliyor. Oyunculuk deneyimine 2008 yılında The See Wall filmi ile başlamıştır. Astrid Berges – Frisbey bu filmde Suzanne rolünde oynamıştır.

Astrid Berges Frisbey

Daha sonra birkaç filmde oynayan oyuncu gerçek ününü 2011 yılında Karayip Korsanları Gizemli Denizlerde Deniz Kızı Syrena ile kazanmıştır.

Diğer filmleri La première étoile (Juliette) ve Bruc. El desafío (Gloria) dır.

-- Sponsorlu Bağlantılar --

Yorum yazın

Kategoriler

Arşivler