Kategori | Diziler, TV

Kayıp dizisinin konusu

Amerikan televizyon dizi ve filmlerindeki kurguyu ve görüntü kalitesini aratmayan “Kayıp” dizisi, son aylarda herkesin gözdesi olmuştur. Bu dizide usta oyuncular, oyunculuklarını son derece güzel bir şekilde gözler önüne sermektedirler.

-- Sponsorlu Bağlantılar --


Dizinin Konusu

Kemal ve Leyla mutlu bir aileye sahiptir. Şarman adında büyük bir aile şirketinin başında olan bu çift, “Kerem” ve “Yasemin” adında iki de çocuğa sahiptirler. Mutlu aile huzur içinde yaşamaktadırlar. Her şeyin tam anlamıyla mükemmel olduğu günlerde, bir gece ailenin tamamı bir dernek yemeği için bir araya gelirler. Ancak küçük oğulları Kerem, evde tek başına zaman geçirmektedir. Bir anda ne olduğunu anlamayan Kerem’ i apar topar kaçırırlar. Kim olduklarını bilemediği bir kaç kişi tarafından kaçırılan Kerem’ i bir anda korku dolu bir his sarar. Bu sırada Kerem’i kaçıran adamlar, aileden bir kişiye ulaşırlar ve onlara çocuklarının elinde olduğundan bahsederler. Anne ve baba çocuklarının kaçırıldıklarını öğrenince adeta deliye dönerler. Ancak karşı taraftan olaya bilhassa polisin karışmamasını belirtirler.

kayip

Kerem ve Yasemin

Kemal ve Leyla içine düştükleri bu çıkmaz durum ile birlikte, günlerini korku dolu anlarla yaşamaya başlarlar. Hayatları bir anda alt üst olan Şarmanlar, çocuklarının hayatlarına zarar vermeden onu kurtarmanın yollarını aramaya başlarlar. Gizli bir dedektif tutarak, olayları yakın takibe alırlar. Ancak aile, kendi başlarına nasıl böyle bir şey geldiğini bilmez. Hem bu durumu açıklayamaz hem de ailenin içinde var olan bir “yılanın” varlığından haberdar olarak adeta perişan olurlar.

kayıp dizisinin falko su

Kayıp dizisi

Bu amansız mücadelede dedektif gerçekten Şarman’lara yardım edebilecek mi? Oğullarının hayatına hiçbir zarar gelmeden, tekrar eskisi gibi mutlu bir aile olabilecekler mi bakalım… Ailenin içindeki haini, gün yüzüne çıkarabilecek mi…

-- Sponsorlu Bağlantılar --

Yorum yazın

Kategoriler

Arşivler