Kategori | TV

Kayıp dizisinin kötü adamı kim?

Kayıp dizisi Kanal D ekranlarında Cuma akşamları yayınlanan izleyiciyi ekrana bağlayan bir dizi. Dizinin ilk bölümünde zengin ailenin çocuğu kaçırırıldı ve aileden çocuk için yüklü miktarda para talep edildi. Ancak paranın teslim edildikten sonra yakılması olayın basit bir çocuk kaçırma olayı olmadığının sinyallerini verdi…

-- Sponsorlu Bağlantılar --


Kayıp dizisinde ailenin oğlu Kerem’i kaçıran Falko (Faik Şaşmaz) izleyiciler tarafından çok merak edildi.

Falko – Faik Şaşmaz

Falko dizinin kötü adamı, çocuğu kaçıran adamların başındaki kişidir. Kendine özgü bir çekiciliği olan karizmatik birisi. Basit bir kavga meselesi yüzünden hapse girmiş ve orada birkaç yıl yatmıştır.

Kayıp Falko resimleri

Aslında iyi, dürüst ve mert birisi olan Faik bulunduğu ortam itibariyle gözünü kırpmadan insan öldürebilen, bir çocuğa bile zarar verebilecek kadar kötü biri olmuştur.

kayıp dizisinin falko su

Falko rolündeki oyuncu

Kayıp dizisinin kötü adamı Faik rolünü canlandıran oyuncu İlker Kaleli. İzleyici tarafından bir önceki dizisi Kayıp şehir’den bilinmektedir.

Kayıp dizisinin kötü adamı

İlker Kaleli hakkında bilgi

İlker Kaleli 1984 yılında İstanbul’da doğdu. Kültür üniversitesi Sanat yönetimi mezunudur. Müzikle özel olarak ilgilenmiştir. 2 yıl boyunca DJ’lik yapmıştır. Ayrıca müzik direktörü olarak görev almıştır.

Kayıp Şehir’in yakışıklı oyuncusu olarak izleyiciler tarafından daha iyi bilinmiştir. Katıldığı Beyaz Show programında Duman’ın şarkısını söylemiştir. İşte o şarkının videosu.

-- Sponsorlu Bağlantılar --

Yorum yazın

Kategoriler

Arşivler