Kategori | Dizi Karakterleri, TV

Medcezir dizisi Mert Serez kimdir? Gerçek adı

Medcezir dizisi ilk bölümüyle Star Tv ekranlarında 13 Eylül tarihinde yayınlanmaya başlandı. Dizi için sosyal medyadan gelen tepkiler çok olumlu. Özellikle Çağatay Ulusoy ve seranay sarıkaya harnaları tarafından yoğun ilgi ile izlenen dizinin ilk bölümünden itibaren Mert Serez de çok ilgi çekmekte ve kim olduğu izleyiciler tarafından merak edilmektedir.

-- Sponsorlu Bağlantılar --


Mert Serez kimdir?

Mertz Serez dizide avukat Selim Serez ve Ender Serez’in oğludur. Serez ailesinin tek oğlu olan Mert zeki ama içine kapanık bir çocuktur…

Serez ailesinin tek oğlu Mert, varlık içinde büyümüş, süper zeki bir çocuk olsa da içine kapanık genç… Çocukken etrafındaki herkesten ileride olması büyükleri tarafından sempati ile karşılanıp desteklense de, bu durum yaşıtlarının etrafından uzaklaşmasına sebep olmuştur. Giderek yalnızlaşan Mert, çizgi romanlarında çizdiği kahramanlarla arkadaş olur. Yaşıtları tarafından biraz tuhaf bulunan hatta görmezden gelinen Mert, Yaman’ın eve gelişiyle, kendisi gibi herkesten farklı, biraz da tuhaf olan gerçek kahramanını bulur. Mert Yaman sayesinde büyüyecek hatta, çocukluğundan beri aşık olduğu Eylül’le de yakınlaşma fırsatı yakalayacaktır.

Mert Serez
Mert Serez rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adı Taner Ölmez.

Taner Ölmez kimdir?

Taner Ölmez 1986 istanbul doğumludur. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünde eğitim görmektedir. Medcezir dizisinden önce İstanbul’un Altınları ve Kayıp Şehir dizilerinde rol aldı.

İstanbul’un Altınlarında Mustafayı oynadı

İstanbul’un Altınlarında Mustafayı oynadı

kayip-sehir-sadik

Kayıp Şehir dizisinde Sadık olarak rol aldı

Taner Ölmez ayrıca Medcezir’den önce Tatar Ramazan dizisinde Ahmet olarak rol aldı. İlgi ile izlenen Medcezir dizisinde evin oğlu Mert Serez’i canlandırıyor.

-- Sponsorlu Bağlantılar --

“Medcezir dizisi Mert Serez kimdir? Gerçek adı” yorumları: 3 Yorum

  1. ilayda dedi ki:

    taner ölmez <3

  2. selenator gomez dedi ki:

    adini sorduk ne cikti

  3. serhat dedi ki:

    seni seviyorum

Trackback/Pingback


Yorum yazın

Kategoriler

Arşivler