Kategori | Dizi Karakterleri, TV

Medcezir Mira’nın Kardeşi

Star TV’nin sevilen dizisi Medcezir, şu sıralar en sevilen gençlik dizilerinin başında geliyor. Aşk, entrika, arkadaşlık her duygunun yer aldığı bu dizide, Mira ve Yaman’ın aşkı konu ediliyor. Tabi bu ikili arasındaki aşk işlenirken, bu ikilinin ailesi ve sevdikleri de dizide yer alıyor.

-- Sponsorlu Bağlantılar --


Mira’nın ailesi kusursuz gibi görünse de, aslında sorunlu bir aile. Mira’nın babası borçları nedeniyle daha ilk bölümlerde herkesin içinde, üstelik bir restoranda kavga etmişti. Ondan sonra büyük bir hızla yere çakılmaya başlayan ailenin durumunu Asım bey sayesinde düzeldi.

Medcezir Beren

Beren

Tabi bu iniş çıkışlar arasında ailede en çok zararı gören yine Mira ve kardeşi oldu. Mira, daha duygusal, hayata sadece maddi yönden bakmayan bir kız. Onun tutunacak bir dalı yani Yaman var. Ancak Mira’nın kardeşi için aynı durum söz konusu değil. Miranın kardeşi yani Beren, biraz daha farklı bir kız. Bu konuda annesi Sude’ye benzediğini söylemek yanlış olmaz. Daha önce Yaman’ların mahallesinde oturan ve kendini zengin gibi gösteren bir serseriye aşık olduğunu sanan Beren, bu hatadan kıl payı kurtulmuştu. Hatta onu kurtaran Yaman olmasına rağmen hala ona karşı tavırları değişmeyen Beren, ailenin küçük kızı olmasına rağmen, Mira ondan daha masum gibi görünüyor. Beren oldukça dik başlı ve asi bir kız. Mira ise aksine duygusal ve fazlasıyla insancıl. Bu da zaman zaman zarar görmesine neden olabiliyor.

Medcezir dizisinde Mira’nın kardeşi Beren’i canlandıran Miray Daner, 15 Ocak 1999 yılında dünyaya geldi. Küçük yaşına rağmen oynadığı karakteri başarı ile canlandıran ve duyguları başarı ile izleyiciye yansıtan Miray Daner, daha önce Papatyam dizisinde uzun bir süre rol aldı. Öncesinde ise kısa bir dönem Bez Bebek dizesinde de rol almıştı.

-- Sponsorlu Bağlantılar --

Yorum yazın

Kategoriler

Arşivler