Kategori | Oyuncular, TV

Melisa Aslı Pamuk Kimdir?

Birçok sanatçı ve oyuncu yıldızımız gibi Melisa Aslı Pamuk da gurbetçi bir ailenin çocuğu olarak 1991 yılında Hollanda’da dünyaya gelmiştir. Küçük yaşına rağmen oyunculuk noktasında çok başarılı bir yerde duran sanatçımız, temel oyunculuk eğitimlerini Sadri Alışık Kültür Merkezinde uzun süren çalışmalar neticesinde başarılı olarak tamamlamıştır.

-- Sponsorlu Bağlantılar --


Oyunculuğu kadar güzelliği ile de ön plana çıkan sanatçı, 2011 yılında düzenlenen Miss Turkey Güzellik Yarışmasında Türkiye güzeli olarak birinci olmuştur. Bu başarısının ardından ülkemizi dünya ülkeleri arasında temsil etmek için, Brezilya’nın Sao Paulo şehrinde düzenlenen Kainat Güzeli yarışmasına katılmıştır. Renkli ve neşeli kimliği ile ön plana çıkan güzel oyuncu, birçok kişinin de hayallerini süslemektedir.

Melisa Aslı Pamuk

Melisa Aslı Pamuk – Her sevda bir veda

Melisa Aslı Pamuk, çocukluğundan gelen üstün bir yetenekle ülkemizde birkaç dizi ve sinema filminde rol almıştır. Öyle ki oyunculuk başarısının çok kaliteli olması birçok filmde başrol oynamasına kadar gitmiştir. İlk olarak 13 yaşında Hollanda da yapımları gerçekleştirilen yönetmenliğini de Tamara Miranda gibi bir ustanın yaptığı kısa metrajlı “Dat zit wel snor ” filminde başrol oyuncusu olarak rol almıştır.

Ufak yaşlarda keşfedilen yeteneğini ülkemizde de gösteren güzel yıldız, Yer Gök Aşk dizi filminin 3. sezonunda Hayal isimli karakteri canlandırırken dizinin başrol oyuncusu olarak çekimlerine devam etmiştir. Aynı dönemde usta komedyen Şafak Sezer’in “G.D.O. Karakedi” komedi türü filminde görev almıştır. Oyunculuk yeteneğini hızla geliştiren güzel yıldız şimdilerde farklı yapımlar ile seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Melisa Aslı Pamuk, televizyon dünyasında birçok ünlü yıldızın yaptığı gibi özel hayatı ile değil, sadece başarılı olduğu ve mükemmel giden oyunculuğu ile adından söz ettirmek istediğini her platformda belirtmektedir. Hem güzelliği hem de muhteşem oyunculuğu ile adından çokça söz ettirecek biri olarak sanat dünyasına yeni yeni merhaba demiş bir karakter.

Güzel oyuncu en son Show TV ekranlarında yayınlanan “Her Sevda Bir Veda” dizisinde Azade karakterini canlandırmıştı. Bu sıralarda Kurt Seyit ve Şura dizisinin Ayşe’si olarak karşımıza çıkıyor.

-- Sponsorlu Bağlantılar --

Yorum yazın

Kategoriler

Arşivler