Kategori | TV

Muhteşem Yüzyıl 100. Bölümü Neden Yayınlanmadı?

22 Mayıs tarihinde Star TV kanalında yayınlanması beklenen “Muhteşem Yüzyıl” dizisinin 100. bölümü yerine kolaj bölümü yayınlanınca akıllara diziye ne olduğu sorusu geldi. Basında yayınlanan haberlere göre Meryem Üzerli çekimlere devam etmek istemediğinden dolayı diziyi çeken “Tim’s Production” stüdyosu dizinin çekimlerinin ne zaman devam edeceğini bilmiyor.

-- Sponsorlu Bağlantılar --


Ağır depresyonda olduğunu, psikolojisinin bozulduğunu söyleyen oyuncu Meryem Üzerli tedavi için yollandığı Berlin’den geri dönmek istemiyor. Pazar günü İstanbul’u terk ederek Almanya’nın başkentine yollanmış olan Meryem Üzerli’nin psikolojik rehabilitasyon kliniğinde olduğu bildirildi.

İşte bu nedenden dolayı da dizinin 100. bölümü yayınlanmadı.

“Tim’s Production” tarafından verilen bilgiye göre, Meryem Üzerli Berlin’e gitmiştir. Stüdyo ile oyuncu arasında imzalanan anlaşmanın şartlarına göre, Meryem Uzerli 3 haftada bir Berlin’e ailesini görmeye gidebilir.

Oyuncunun sözlerine göre, “Muhteşem Yüzyıl” ın çekimlerinde aşırı çalışmaktan psikolojisi bozulmuştur. Meryem Üzerli’nin dizinin çekimlerine devam etmek istemediği vurgulanıyor.

Yapılan açıklamalara göre, Star TV kanalının en önemli gelir kaynaklarından biri olan “Muhteşem Yüzyıl” ın 100. bölümünün çarşamba günü gösterilmemesi kanalı en az 1 milyon dolarlık reklam gelirinden mahrum etmiştir.

Meryem Üzerli’nin “Muhteşem Yüzyıl” dizisinin her bölümü için 35 bin lira ücret aldığı basına yansımıştı. Meryem Üzerli bir süre önce işinden şikayetçi olarak: “Bir süredir aynaya baktığımda Hürrem Sultan’ı görüyorum. Meryem’i  özledim. Çok yoruldum, tükendim.”

“Tim’s Production” sorunun çözüm yollarını arayır. Stüdyo 1-2 bölümü Hürrem Sultan olmadan çekmek istiyor.

-- Sponsorlu Bağlantılar --

Yorum yazın

Kategoriler

Arşivler