Kategori | Diziler, TV

Ne diyosuun dizisi oyuncuları, konusu ve karakterleri

Bir ayrılık komedisi izlemeye hazır mısınız? Sıkı durun. İlker Aksum ile bir ayrılık komedisi ya da tersten anlatılan bir aşk hikayesi Kanal D ekranlarında 17 Şubat 2014 tarihinden itibaren yayınlanmaya başlıyor. Öncelikle dizinin konusuna bir göz atalım.

-- Sponsorlu Bağlantılar --


Ne diyosuun dizisinin konusu

Geçmiş dönemde sevgili olamayan iki genç Ali Kemal ve Cansu görünen o ki ayrılığı da beceremiyorlar. 4 yıl sonra karşılaşırlar. Ayrı kaldıkları dönemde bir türlü ilişkilerinde başarılı olamamış ve akıllarının bir köşesinde hep birbirlerini düşünmüşler.

Bu batmış aşk hikayesinin bir de çok yakın tanıkları var; arkadaşları Binnur ile Derman. Bu iki arkadaş da işleri karıştırıp iyice çıkmaza sürüklüyorlar.

Bu eğlenceli dizi bir aşk hiyasini anlatılmıyor ama ayrılığın içindeki aşkı anlatmaya adaydır. Ayrılanların ama unuttum diye yalan söyleyenlerin dizisidir Ne diyosuun.

Ne diyosuun dizisinin oyuncuları ve karakterleri

 

Başrol oyuncuları

Ali Kemal (İlker Aksum) – Ali Kemal paraya önem vermeyen, hayatı dilediği gibi yaşayan, hiçbir şeyi kafasına takmayan mutlu biridir. Cansu’dan ayrıldığına üzgün, terk edilmesine rağmen onu sevmekten vazgeçememiş birisidir ve bu aşktan hala umutludur. Ne yazık ki ayrılık acısı çekmeye mahkumdur.

İlker Aksum'un dizisi

Ali Kemal rolünde İlker Aksum

Cansu (Dilara Gönder) – Güzel ve kariyerinde başarılı yalnız bir genç kasın olan Cansu bir yazılım şirketinde yöneticidir. Aşk hayatında işinde olduğu kadar başarılı değildir, çünkü aklına eseni yapar, çok düşünmez, bunun sonucunda da ilişkilerinde başarısız olur. Ali Kemal’i uzun bir aradan sonra arkadaşça arar ama bunun nelere mal olacağının farkında değildir.

Cansu kimdir

Cansu rolünde Dilara Gönder

Derman (Bülent Seyran) – Ali Kemal’in ev arkadaşıdır. Büyük bir borç batağında olup sürekli “Cuma hallediyorum abi” modundadır. İyi niyetli ve sempatik birisidir.

Ne diyosuun Derman

Derman rolü ile Bülent Seyran

Binnur (Ayça İnci) – Zengin kızı, istediği her şeyi kolayca elde edebileceğini düşünen, erkeklere güvenmeyen birisidir. Cansu’nun arkadaşıdır. Onun Ali Kemal’de ne bulduğunu anlayamaz ve uzak tutmaya çalışır. Dizinin ilerleyen bölümlerinde kendini aşıp bir aşk kadınına dönüştüğünü göreceğiz.

Ne diyosuun Binnur kimdir

Binnur karakterini Ayça İnci canlandırıyor

Payidar (Mehmet Ali Kaptanlar) – Servetini kadınlar peşinde koşarken yiyip bitiren biri. Ali Kemal’lerin bistrosuna gelir ve orada hesabı ödeyemeyince garsonluk yapmaya başlar. Sonrasında ortamı beğendiğinden dolayı onlarla takılmaya devam eder. Kadın erkek ilişkilerinden iyi anlar her zaman söyleyecek bir sözü vardır. “Hayvana iyi bakacaksın” diyerek erkek doğasını kasteder.

Payidar Ne diyosuun

Payidar (Mehmet Ali Kaptanlar)

 

Konuk oyuncular

  • İpek Tuzcuoğlu (Yasemin)
  • Tayfun Sav
  • Ümit Olcay
  • Özge Sezince (Asuman)
  • Duygu Paracıkoğlu (Alara)

Kadro

Uygulayıcı yapımcı: Ahmet Bircan
2. yönetmen: İnci Balaban Ahıskan
Sanat yönetmeni: Selim Keleşoğlu – Gülden Kaynar
Kurgu yönetmeni: Oğuz Çelik
Görüntü yönetmeni: Aydın Sarıoğlu – Rico
Jenerik Müzik: Model
Görsel tasarım: Volkan Duran
Genel koordinatör: Dilek Yorulmaz
Senaryo: Murat Boyacıoğlu
Yapım: Limon film
Yapımcı: Hayri Aslan
Yönetmen: Kerem Çakıoğlu

Ne zaman başlıyor?

Dizinin yayın tarihi: 17 Şubat 2014 saat 22:30 Pazartesi – Kanal D

-- Sponsorlu Bağlantılar --

“Ne diyosuun dizisi oyuncuları, konusu ve karakterleri” yorumları: 1 Yorum

  1. melda dedi ki:

    bu dizi haftaya başlıyor galiba

Trackback/Pingback


Yorum yazın

Kategoriler

Arşivler