Kategori | Sinema, TV

Philip Seymour Hoffman Öldü

Görevimiz tehlike filminden tanıdığımız Oscarlı oyuncu Philip Seymour Hoffman 2 Şubat 2014 tarihinde evinde ölü bulundu. Ünlü oyuncunun uyuşturucudan öldüğü tahmin ediliyor. Hatta bazı medya yayınları evinde kolunda şırınga ile bulunduğu konusunda bilgi veriyorlar. Hoffman’ın ölüm nedeni henüz kesin olarak bilinmiyor. Ölüm nedeninin otopsi sonucu kesinleşmesi bekleniyor.

-- Sponsorlu Bağlantılar --


Philip Seymour Hoffman Öldü

Philip Seymour Hoffman Amerika’nın en önemli karakter oyuncularından biriydi. Ateşli geceler, Manolya, Görevimiz tehlike filmlerinin unutulmaz oyuncusu Philip Seymour Hoffman New York’taki apartman dairesinde ölü bulundu. Ölüm nedeni henüz netlik kazanmadı.

Hoffman geçen yıl verdiği röportajda uyuşturucu tedavisi gördüğünü söylemişti.

Philip Seymour Hoffman adını 1990’lı yıllarda Kadın kokusu, Ateşli geceler gibi filmlerle duyurdu. Hoffman 2005’de “Capote” filmindeki Truman Capote filmiyle En iyi erkek oyuncu Oscar’ını kazandı. Sinema kariyerinin yanısıra bağımsız filmlerin yanısıra büyük gişeli filmlerde de rol aldı. O filmlerden biri de Görevimiz tehlike filmiydi. Filmlerin yanısıra Broadway oyunlarında da yer alan Hoffman 2 kez Broadway oyuncularına verilen ödüllere aday gösterildi. Sanatçı en son Açlık oyunları serisinde oynamıştı.

-- Sponsorlu Bağlantılar --

Yorum yazın

Kategoriler

Arşivler