Kategori | Eğlence

Profesör Splash 1 Haziran’da Forum İstanbul’da

Son güncelleme:  Guinness rekortmeni Prof. Splash’in 1 Haziran’da (Yarın) gerçekleştireceği atlayış 8 Haziran Cumartesi gününe ertelenmiştir.

-- Sponsorlu Bağlantılar --


Forum İstanbul tarafından blog yazı işlerimize iletilen basın bülteninde, Türkiye’nin ilk ekstrem festivali olan ‘İstanbul Extreme Fest’te bu yıl üçüncü kez adrenalin tutkunlarıyla buluşmanın heyecanı yaşanacağı belirtiliyor.

Bu yıl, 1-2 Haziran tarihlerinde Forum İstanbul açık otoparkında gerçekleşecek festivalin çok özel bir konuğu var: 2011 yılında 11 metre yükseklikten 15 kilometre hızla yalnızca 18 santimetre derinliğindeki havuza atlayarak Guinness Rekorlar Kitabı’na giren ‘Profesör Splash’…

Profesör Splash, nefes kesen gösterisini bu kez İstanbul’da gerçekleştirecek; 9 metre yükseklikten, içinde sadece 30 santimetre derinliğinde su bulunan bir şişme çocuk havuzuna atlayacak!

Bu akıl almaz gösteriyi yerinde izlemek; ister bungee jumping atlayışı isterse Gmax fırlatışı yaparak Extreme Fest heyecanına ortak olmak üzere sizi de Forum İstanbul’a bekliyoruz…

-- Sponsorlu Bağlantılar --

Yorum yazın

Kategoriler

Arşivler