Kategori | Spor

Shell kürek takımı Dragon festivali’nde birinci oldu

Shell Kürek Takımı, 25 – 26 Mayıs’ta gerçekleştirilen Dragon Şirketlerarası Kürek Yarışları’nın 2. etabı ‘Fun Fun’ kategorisi final yarışlarında birinci oldu.

-- Sponsorlu Bağlantılar --


Shell Kürek Takımı, Haliç İmrahor Parkı’nda 25-26 Mayıs’ta gerçekleştirilen Dragon Şirketlerarası Kürek Yarışları’nın 2. Etabı ‘Fun Fun’ kategorisinde 01:05:06 dakikalık sonuçla final yarışlarında birinci olarak gurur veren bir başarıya imza attı.

Farklı departmanlarda çalışan 17 kişilik Shell Kürek Takımı 4 yıldır Dragon yarışlarına katılıyor. Yoğun ve disiplinli bir hazırlık döneminin ardından elde ettikleri başarıdan dolayı mutlu olduklarını belirten Takım Kaptanı Alper Arın “Başta takım arkadaşlarım olmak üzere hazırlık süresi boyunca desteklerini esirgemeyen Shell Türkiye ailesine de teşekkür ederiz” dedi.

Shell & Turcas Kurumsal İletişim Müdürü Yankı Özkan Yıldırır, Shell Kürek Takımı’nın başarısından dolayı mutluluk duyduklarını belirterek, “Shell çalışanlarının farklı spor kategorilerinde aktif olarak yer almasını her zaman teşvik ediyoruz. Arkadaşlarımızın sportif faaliyetlerde bulunması bireysel faydanın yanı sıra, takım ruhuna ve motivasyona da kaktı sağlıyor” diye konuştu.

Toplam 94 takımın katılımıyla Haliç İmrahor Parkı’nda düzenlenen yarışlar, bu yıl da çok çekişmeli geçti. Festival süresince Shell çadırında ziyaretçilere çeşitli promosyon malzemeleri dağıtıldı ve Shell V-Power enerji içeceği ikram edildi.

Shell Kürek Takımı şu kişilerden oluşuyor:

Altuğ Öncül, Burak Yılmaz, Gökhan Doğan, Gökhan Güngör, İsmail Boyraz, Neslihan Bağcı, Nusret Tek, Onur Ernalbant, Orkun Temirhan, Önder Dinkçi, Özgür Altunay, Özkan Kaya, Pelin Gürkan, Pınar Ağaoğlu, Soner Aygül, Şebnem Kerman, Yeşim Arslan, Alper Arın

-- Sponsorlu Bağlantılar --

Yorum yazın

Kategoriler

Arşivler