Kategori | TV

Şimdi D-Smart’a Üye Olana Daha Fazla Film, Dizi ve Spor Hediye! Kampanyası

Aşağıda açıklamasını ve detaylı tam metnini bulabileceğiniz “Şimdi D-Smart’a Üye Olana Daha Fazla Film, Dizi ve Spor Hediye!” fırsat kampanyası devam ediyor. 

-- Sponsorlu Bağlantılar --


D-Smart, futbolun ve televizyonun yıldızlarını bir araya getiren büyük bir kampanya hazırladı. Şimdi D-Smart alana, yıl sonuna kadar daha çok film, dizi ve spor hediye olacak. Kısa bir süre geçerli olacak bu avantajlı kampanya ile D-Smart’ın SineDizi ve üstü HD paketlerini satın alanlar, 23’ü HD olmak üzere 300’den fazla kanalı izleyebilecek. Üstelik kampanya dahilinde yıl sonuna kadar İspanya Ligi La Liga’nın nefes kesen maçlarını, Avrupa basketbolunun zirvesi EuroLeague’in karşılaşmalarını, zengin film içeriğiyle Sinema TV’yi D-Smart’ın hediyesi olarak ÜCRETSİZ seyredebilecek!

Türkiye’nin önde gelen dijital yayın platformlarından D-Smart, izleyicilerine dünyanın her noktasından en zengin içerikleri avantajlı koşullarla sunmaya devam ediyor.

Şimdi D-Smart’tan SineDizi ve üstü HD paket alanlara LA LIGA ve Euroleague keyfini yaşatacak olan NTV SmartSpor HD paketi ve rakipsiz film içeriğiyle SinemaTV paketi yıl sonuna kadar hediye!

14 Mayıs – 30 Haziran arasında geçerli olan ve SineDizi, Maxi ve Full HD paketlerini ister aydan aya 24 ay taahhütle, ister 2 yıllık peşin alanlara yönelik olacak bu kampanyayla birlikte izleyiciler;

• Ayda sadece 30 TL ödeyerek 23’ü HD 300 den fazla kanalı izleme imkanı ile birlikte, daha fazla film, daha fazla dizi ve daha fazla spor keyfi yaşayacak.

• 2013 sonuna kadar geçerli olacak SinemaTV ve NTV SmartSpor (La Liga ve Euroleague) aboneliğine D-Smart’tan HEDİYE olarak sahip olacak.

• NTV SmartSpor HD paketi ile İspanya Ligi La Liga kapsamında, Barcelona ve Real Madrid’in tüm maçları dahil, 38 hafta boyunca, haftada tam 8 La Liga maçını sadece D-Smart’ta NTV Smart Spor HD kanalından izleyebilecek.

• Uluslararası Avrupa Basketbol Ligi Euroleague’de yayınlanan her hafta oynanan maçlardan biri hariç hepsini izleyerek basketbol heyecanını NTV Smart Spor HD ile yaşayacak.

• Sinema TV Paketi ile sinemanın olmazsa olmazlarından, her zevke uygun, 7 gün 24 saat aralıksız, ister orijinal ve Türkçe alt yazılı, ister Türkce dublajlı film izleme keyfine ücretsiz sahip olacak.

Kampanya kapsamında D-Smart HD Paket fiyatları aşağıdadır:

• SineDizi Paketi: 30 TL

• Maxi Paket: 45 TL

• Full Paket: 55 TL

Kampanyaya katılmak için cep telefonunuzun mesaj kısmına SINEDIZI yazıp 2850’ye göndermeniz ya da en yakın D-Smart yetkili bayisine uğramanız yeterli.

Detaylı bilgi için: www.dsmart.com.tr

 

D-Smart hakkında:

Doğan TV Holding bünyesinde 2007 yılından bu yana faaliyet gösteren D-Smart; ülkemizin önde gelen dijital yayın platformlarındandır. Pazardaki yeni dinamikler doğrultusunda hizmet paketlerini sürekli geliştiren D-Smart, platforma özel tematik kanalları; HD yayın yapan 37 kanal; tüm ulusal kanalları; Türksat’ta yayın yapan yerli ve yabancı yüzlerce uydu kanalı ve dijital içerik hizmetlerini kullanıcılarına sunmaktadır.

İnternet ve dijital yayıncılık teknolojilerinin kesişim noktasında yaptığı yatırımlarla büyüyen D-Smart, 2010 yılında internet erişimi hizmeti sunan Smile markasıyla pazardaki yeni dinamikleri takip ederek müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda bir araya gelmiştir. 2012 Mayıs ayında D-Smart, internet hizmetlerini D-Smart Net ismiyle sunmaya başlamıştır. D-Smart bu değişiklik ile tüketicilere internet ve televizyon hizmetlerini tek bir elden sunabilecek bir eğlence platformu yaratarak, tüketicilere avantajlı fiyatlar yanında hizmet kolaylığı sunmaktadır. D-Smart, Türkiye’de ikili oyun yani TV + internet hizmeti sunan tek DTH platformudur. Uydu üzerinden verdiği hizmetlere ilave olarak D-Smart BLU servisi ile internet üzerinden içerik erişim hizmetini de sunmaktadır. Abonelerine hizmetlerini çeşitlendirerek sunmayı hedefleyen D-Smart, D-Smart BLU hizmeti ile zengin içeriğini; bilgisayar, iPhone, iPad vb. diğer cihazlardan da izletmeyi amaçlamaktadır. Türkiye’nin en hızlı büyüyen platformu olan D-Smart, bugün 2 milyondan fazla haneye TV ve internet hizmetlerini ulaştırmaktadır.

Şampiyonlar Ligi ve UEFA maçları, NBA, Formula 1, MotoGP gibi spor içeriğinin yanı sıra, platformda yer alan film, dizi, belgesel, çocuk ve yaşam kanalları D-Smart’ın zengin içeriğini oluşturmaktadır.

-- Sponsorlu Bağlantılar --

Yorum yazın

Kategoriler

Arşivler