Kategori | Astroloji

Terazi Burcunun Özellikleri

Terazi, bir Cardinal ve Hava grubu burcudur. Ekim doğumlular, snopluklarıyla dikkatleri çekebilirler. Ama onların estetiğe düşkünlükleri ve zarafetleri asla yapay değildir. Terazi’yi yöneten Venüs gezegeni, uyum ve güzellik sağlar. Ekim doğumlular, çekicidirler ve gelişmiş bir zevke sahiptirler. Tanınmak ister ama, bu uğurda ilkelerinden ödün vermezler. Aynadaki görüntülerinden hoşnut olmak ve gülümsemek onlar için çok önemlidir. Zarif, düşünceli ve hoşgörülüdürler. İnce tavırları ve yaşama sanatına ilişkin gelişmiş anlayışları, onların dikkatleri toplamalarına neden olur. Sanatı sevmeleri, ince zevklere ve stil yaratma duygularına sahip, yaşamdan tat almayı bilen insanlardır. Güzellik, onları her zaman için çeker. Sanatsal ve estetik gelişime açıktırlar. Teraziler enerjilerini belirledikleri hedefe yöneltip, yeni şartlar oluşturmakta ustadırlar. Yalnız çalışmaktan çok, biriyleriyle etkinliklerde bulunmak isterler. Ekip çalışmalarına ve işbirliklerine son derece yatkındırlar. Bunun temel nedeni, yalnızlıktan hoşlanmamalarıdır. Dost canlısı doğaları, uzlaşmacı tavırları ve yeni fikirlere açıklıkları, diğer insanlarla birlikte çalışacakları işlerde başarılı olmalarını sağlar.

-- Sponsorlu Bağlantılar --


terazi burcu

Bu burç insanlarının ana düşüncesi, hedefi uyumdur. Onlar, barış çubukları tüttüren Oturan Boğa ya da bugünün barış örgütlerinin üyelerinden olabilirler. Teraziler iyi ilişkiler kurmak ve sürdürmek isterken, tıpkı ünlü Sioux reisi Oturan Boğa gibi kimsenin tekeline girmek istemezler. Onlar, birer özgürlük aşığıdırlar.

Oldukça romantik bir doğaları vardır. İdeallerindeki sevgiliye ulaşmak uğruna, çok sayıda duygusal ilişkiye girebilirler. Terazilerin aşksız yaşayamayacağını öğrenmelisiniz. En büyük istekleri, duygularıyla uyum içinde yaşamaktır. Sevilmeye ihtiyaç duyar ve dengeyi sağlamak adına, sevdikleri insan için her şeyi yapabilirler.

Kavgalara ve negatif enerjilere karşı duyarlıdırlar; çatışma, nefret ve kıskançlıktan çekinirler. Bu tür şeyler, Terazilerin gerçek arayışı olan estetik anlayışlarına ters düşer. Buna rağmen, günlük aktivitelerini etkili bir biçimde organize etmekte güçlük çekmezler. Mükemmeli ararken, çok fazla yük altına girmemeye özen göstermelidirler. Uyuma şiddetle ihtiyaç duyar ve herkesle iyi geçinirler. Çevrelerince sevilirler, çünkü, dostlarına yardım etmeye her zaman isteklidirler. Son derece adildirler. Kimseye haksızlık etmek istemedikleri için, sık sık Terazi’nin kefelerini eşitlemekte zorlanır ve yoğun bir kararsızlık süreci içine girerler.

Terazi bir hava grubu burcudur. Bu nedenle ekim doğumlular, toplumu iyi bir duruma getirmek için akılcı planlamalar yapmak ve etkinliklerde bulunmak eğilimindedirler. Düşüncelerini ifade etme tarzları, iletişimlerden hoşlanmaları ve yeniliklere açıklıkları, onların entelektüelliğinin temel taşlarıdır. Taahhütte bulunmaktan kaçınmalarının nedeni, yaşamın iniş çıkışlarından korkmalarından kaynaklanır. İdeallerine kavuşmak için, ellerinden geleni yaparlar. Bu durum, hem meslekleri hem de özel yaşamları için geçerlidir. Adalet duyguları ve diplomatlıkları, onları popüler yapar.

-- Sponsorlu Bağlantılar --

Yorum yazın

Kategoriler

Arşivler