Kategori | Güzellik

Tuzla cilt bakımı

Tüm hafta boyunca çok yoğun bir tempoda çalıştınız ve cilt bakımınızı ihmal ettiniz, bir de katılmanız gereken önemli bir davet var! Değil parti için hazırlanmak, aynaya bile bakmak istiyorsunuz? O halde gidip küveti sıcak suyla ve banyo tuzlarıyla doldurun, hem enerjinizi geri kazanın hem de ışıldayın!

-- Sponsorlu Bağlantılar --


tuzla cilt bakımı nasıl yapılabilir

Parlayan bir cildin sırrı sağlıklı bir kan dolaşımı. Büyük gecelerden önce güzel sıcak bir banyo yapın ve banyo tuzlarıyla cildinizi ovun. Banyo tuzlarıyla cildinize dairesel hareketler yaparsanız kan dolaşımını artırmış ve canlandırmış olursunuz.

Banyo tuzları kalın veya ince olmak üzere bir çok renk, koku ve türe sahiptir, deneme amacıyla birkaç çeşit alıp kullanabilirsiniz. Hatta dilerseniz en sevdiğiniz renkleri ve kokuları birbirine karıştırıp banyo keyfinizi arttırabilirsiniz.

Banyo tuzları aynı zamanda peeling için de kullanılabilir. Vücudunuzu banyo tuzlarıyla ovarken dirsek, dizler ve topuklar gibi sertleşmiş bölgeleri yumuşatmak için bir limonu yarıya bölerek üzerine banyo tuzu dökün ve sertleşmiş bölgelere masaj yapın. Farkı göreceksiniz.

Yüzünüze bakım yapmak için çok basit bir tarifimiz var. Eşit miktarda kahve çekirdeği ve şekeri karıştırın ve nemli yüzünüze dairesel hareketlerle uygulayın. İsterseniz bu tarife hindistan cevizi ya da badem yağı gibi doğal ve hoş kokulu yağlar da eklenebilir. Tüm gece büyüleyici görünürsünüz.

-- Sponsorlu Bağlantılar --

Yorum yazın

Kategoriler

Arşivler