Kategori | Güzellik

Ünlülerin ev ortamında hazırlanan doğal maskeleri

Yıldızlarının güzellik sırları bir çok kadını yakından ilgilendiriyor.

-- Sponsorlu Bağlantılar --


Çekicilikleri ile göz kamaştıran ünlülerin tavsiyelerini size sunuyoruz.

Deniz Seki

deniz-seki

Ünlü şarkıcı Deniz Seki güzelliğini korumak için haftada bir kez özel maske ile derisine bakım yapıyor. Türk kahvesi içmeyi seven Deniz Seki telvesini atmıyor ve onu yüzüne maske olarak kullanıyor. Kahvenin cildi beslediğini söyleyen şarkıcı kusursuz cilde işte bu maske ile sahip oluyor.

Aydan Şener

aydan-sener

Çalıkuşu dizisi ile sevilen oyuncu Aydan Şener’in güzellik sırrına gelince , o sıradan günlerde daha çok makyajdan uzak durmaya çalıştığını söylüyor. Oyuncu doğal yöntemlerle güzelleşme taraftarı olduğunu söylüyor. Genellikle doğal maskelerden yararlanan Aydan Şener maydanozu kaynatarak suyunu tonik olarak kullanıyor.

Pınar Altuğ

pinar-altug

“Çocuklar duymasın ” dizisi ile herkes tarafından sevilen  oyuncu Pınar Altuğ geceleri yatmadan önce kipriklerine badem yağı sürüyor. Yüzünün derisini ferah tutmaya çalışan güzel oyuncu sebzelerden maskeler hazırlıyor ve cildinin temizliğini sağlamak için gül suyu kullanıyor.

Çağla Şikel

cagla-sikel

Ünlü şarkıcı Emre Altuğ’un eşi model Çağla Şikel güzelliğinin sırrını suda görüyor. Her gün sürekli olarak yıkandığını söyleyen Çağla kadınlara bir takım ipuçları veriyor: ” Ben de çoğu bayanlar gibi arada yeni çıkan kremleri kullanmaya çalışıyorum. Doğru faydasını gördüklerim de oluyor ama ben suyun hayat olduğuna inanıyorum. Günde iki kez yıkanıyor ve 2 litre su içiyorum. Güzelliğimin sırrını de bunda görüyorum ” .

Catherine Zeta Jones

catherine-zeta-jones

Catherine Zeta Jones dişlerinin bembeyaz görünmesini çileğe borçlu olduğunu söylüyor. Çilekte bulunan maddeler parlatıcı ve temizleyici özelliklere sahiptir. Bu özellikler elmada da mevcuttur.

Julie Roberts

JulieRoberts

Ünlü aktris el ve ayak tırnaklarına zeytinyağının yardımı ile bakım yapıyor. Uzmanların görüşüne göre , zeytinyağının içerdiği Omega 9 , E ve K vitaminleri eller ve tırnaklar için çok faydalıdır .

Cindy Crawford

CindyCrawford

Cildinin yumuşaklığını ve ıslaklığını korumak amacıyla Cindy Crawford yüzünü temizlemek için kullandığı suya biraz süt ilave ediyor. Sütün içeriğinde bulunan protein ve vitaminler cildin nemlendirilmesinde bedelsiz rol oynuyor .

-- Sponsorlu Bağlantılar --

Yorum yazın

Kategoriler

Arşivler