Kategori | Astroloji

Yay Burcunun Özellikleri

Şans yıldızı Jüpiter’in yönettiği Yay, bir Ateş grubu burcudur. Yaylar, yaşamın anlamını arayan bilim insanları ya da misyonerler olabilirler. Onlara bir turizm acentasında ya da Budistlerin arasında rastlayabilirsiniz. Aralık doğumlular, önemli hedeflere yönelir ve varlıklarının anlamını sorgularlar. İlkeleri onları, kendileri için doğru olacak yöne kanalize eder. İlginçtir ki, araştırmalarda bulunmak, hedefe varmaktan daha büyük önem taşıyabilir Yaylar için. Aralık doğumlular, maceranın tadına varmak ister ve her şeyi bir serüven olarak görürler. Dünya, onlar için çözülecek bir bilmece gibidir ve onu keşfetmekten daha büyük bir zevkleri yoktur. Yaşamda, kendilerinden emin bir biçimde yürür ve yollarının üzerinde kendilerini nelerin beklediğini merak eder, görmek isterler. İnançları güçlü ve perspektifleri geniş bu insanlar, çok sayıda felsefi düşünce üretebilirler. İç ve dış dünyalarının ufuklarını genişletme istekleri sonucunda, dağcılık türü uğraşlara merak salabilirler. Yabancı kültürlere duydukları ilgi, seyahet tutkusuna ve her an hareket edecekmişcesine valizlerini hazır bulundurmalarına yol açar. Adalet arayışları da, yüksek değerlerle yönelmelerini açıklar. Hiçbir zaman kaybetmedikleri iyimserlikleri, en büyük şanslarıdır. İşlerin sarpa sardığı zamanlarda bile, son anda yardım alabilen Yayların şansından söz edilir sık sık. Şanslarının sırrı, iyimserlik ve neşeleriyle, kendi kendilerine şevk vermelerinde gizlidir.

-- Sponsorlu Bağlantılar --


yay burcu

Esinlenme ve heveslenme eğilimleri güçlüdür ve sığ çevrelerde onları kolay kolay tutamazsınız. Vakur, güvenli ve kültürel anlamda gelişmiş insanlardır. Asaletleri ise, insanlığa ve Tanrı’ya karşı duydukları sevgi ve saygıdan kaynaklanır. Diğer yandan, kendileri övmekte, göz kamaştırmak ve gösteriş düşkünlüğünde Aslanlar’ı aratmazlar. Görkemli planlar yapar, uzun menzilli hedefler belirlerler. Bu arada, hiç kimseyi hiçbir biçimde düş kırıklığına uğratmak istemezler. Her an çekip gidebilecekleri durumda bulunmak ister ve özgürlüklerini engelleyeceği düşüncesiyle, bağlayıcı bir ilişkiye girmek istemezler. Özgürlüklerine her şeyden fazla düşkündürler; fanatizm ve dogmatik kurallardan neftret ederler. En büyük korkuları, küçük düşmektir. Bundan kaynaklanıyor olsa gerek, partilerin içinde en çok Maskeli Balo’yu sever ve asla kaçırmazlar.

-- Sponsorlu Bağlantılar --

“Yay Burcunun Özellikleri” yorumları: 1 Yorum

  1. Didar dedi ki:

    selam ben elif boğa burcuyum yukselenim ikizler ay burcum ise yay. eşim kova yukseleni oğlak ay burcu oğlak:) çok farklı bir kombinasyon oldu evliyim eşimi çok seviyorum bazen anlaşıyoruz bazen de ayrı fikirlerde oluyoruz ama yine ortak bi nokta buluyoruz. kova boğa heep zor diyorlar ama fikir veren yok yaaa. bana yorumlarınızı yazmanızı çok isterim. kova erkeğini hep araştırıyorum bizim ilişkimize yorum yapmak isterseniz sevinirim:)).

Trackback/Pingback


Yorum yazın

Kategoriler

Arşivler